sadsad x
asdasd
03 Nisan 2021
Chow Chow Köpek Irkı (Çin Aslanı) Özellikleri ve Bakımı

Chow Chow cinsi köpekler, aslan yeleleri gibi sık tüyleri ve başka köpek ırklarında bulunmayan siyah dilleri sayesinde çok popülerdirler. Türkiye’de Çin Aslanı da denen bu sevimli köpekler inatçı ve özgürlüğüne düşkün bir karakter yapısına sahiptirler.

31 Mart 2021
Collie Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Tam bir aile köpeği olan Collie cinsi köpekler, çok enerjik canlılar olsalar da ev içinde sakin olmaları ve insanlarla kurdukları pozitif iletişimle bilinirler. Çok zeki olan Collieler, zekaları ve uyumlu yapıları sayesinde çok kolay eğitilebilirler. 

25 Mart 2021
Maltese Terrier Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Küçük ırklar arasında en çok tercih edilen Maltese Terrier cinsi köpekler, bembeyaz dalgalı tüyleri, boncuk gözleri ve sevimliliğiyle çok popülerdir. Sadık ve sevgi dolu bir dost arıyorsanız ve ona ayıracak fazla vaktiniz varsa bir Maltese Terrier sahiplenebilirsiniz.

22 Mart 2021
Newfoundland Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Dev gibi boyutlarına rağmen çok sevimli ve uysal canlılar olan Newfoundland köpekler, aynı zamanda çok da naziktirler. Profesyonel bir eğitime tabi tutulduklarında kurtarma köpeği olarak kullanılabilen bu hayvanlar oldukça dayanıklıdırlar.

16 Mart 2021
Boxer Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Atletik gövdesi, karakteristik yüzü ve oyunculuğuyla bilen Boxer köpekler, cesaretleri ve sahiplerine olan sadakatleri sayesinde başarılı birer bekçi köpeğidirler. Boxer cinsi köpekler hareketli ve oyuncu doğaları nedeniyle yalnız kalmayı sevmezler ve geniş alanlara ihtiyaç duyarlar.

10 Mart 2021
Basset Hound Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Bir zamanların asalet sembolü olan Basset Hound cinsi köpekler; kısa bacakları, düşük gözleri ve koca kulaklarıyla bir masumiyet abidesidir. Asık suratlı bir köpek ırkı gibi gözükse de son derece dost canlısı hayvanlardır. Kökenleri Fransa’ya dayanan bu sevimli köpekler, aynı zamanda çok sakindirler.

08 Mart 2021
Pomsky Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Pomsky; geçmişi çok eskiye dayanmayan, melez ve küçük ırk köpek cinslerinden biridir. Ataları Pomerianlar gibi sık havlayan, Sibirya kurtları gibi uluyan Pumsky cinsi köpekler, oldukça geveze hayvanlardır. Fakat çok sevimli ve küçük canlılar olmaları onların apartman dairelerinde rahatça beslenmesine olanak sağlar.

05 Mart 2021
Saint Bernard Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Anavatanı İsviçre olan Saint Bernard cinsi köpekler, üstün koku alma duyuları ile bilinirler. 10. yüzyıldan beri kurtarma köpeği olarak kullanılan bu ırk, farklı fiziksel özelliklerinin yanında uysallığı ve nazik yapısı sayesinde çok sevilir. 

27 Şubat 2021
Jack Russell Terrier Özellikleri ve Bakımı

Jack Russell Terrier, en zeki ve eğitilmesi en kolay köpek ırklarından biridir. Bu özellikleri sayesinde birçok gösteri ve filmlerde bile kullanılan Jack Russell Terrierler, neşesi ve bitmeyen enerjisiyle evinize hareket ve mutluluk katar. 

23 Şubat 2021
Pekinez (Pekingese) Özellikleri ve Bakımı

Pekinez ya da Pekingese küçük ırk köpeklerden biridir. Uzun tüyleri ve sevimliliğiyle dikkat çeken Pekingese cinsi köpekler, bakımları çok kolay olmasa da ideal evcil hayvanlardır. Çin kökenli olan Pekinezler, inatçı yapıları nedeniyle eğitilmeye çok açık değillerdir. Çok zeki bir köpek ırkıdır ve sahibine son derece bağlı, yabancılara karşı ise temkinlidir.

1 2 3 .... 10 11 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.