x
sadsad x
asdasd
19 Haziran 2020
Pomeranian Boo Özellikleri ve Bakımı

Pomeranian, Samoyed, Alaskan Malamute ve Norveç Elkhound'u içeren Spitz köpek ailesinin en küçük üyesidirPomeranian (Zwergspitz, Cüce Spitz, Loulou veya sevgiyle Pom olarak da bilinir) sadece 3 ila 7 kilo ağırlığındadır.

05 Haziran 2020
Sibirya Kurdu Özellikleri ve Bakımı (Husky)

Sibirya kurdu, gerçek adı ile Husky köpekler çarpıcı göz renkleriyle dünyada en çok sahiplenilen edilen köpek cinsleri arasında yer alır. Sert bakışlarının arkasında sakin bir ruh haline sahiptir sibirya kurtları.

03 Haziran 2020
Dogo Argentino Özellikleri ve Bakımı

Dogo Argentino tam bir bekçi ve koruma köpeğidir. Ailesine son derece bağlı olan bu dostumuz akıllı ve oyuncu karakterdedir. Çocuklarla arası her zaman iyidir ve iyi anlaşır. Tüm aile fertleri ile iyi ilişkiler kurar. Sevilmekten, ilgi gösterilmesinden hoşlanır. Orta- büyük bir ırk olması ile beraber kucakta vakit geçirmeye bayılır.

01 Haziran 2020
Beagle Özellikleri ve Bakımı

Beagle, iyi dostluk edebileceğiniz köpek ırklarından biridir. Özellikle ev içinde oldukça keyiflidir. Eğer sakin ve oturmayı seven bir yapınız varsa bu tüylü dostumuz size göre değil. Hiperaktif ve enerjik yapısı ile egzersiz ihtiyacı yüksek olan bir cinstir.

29 Mayıs 2020
French Bulldog Bakımı ve Özellikleri

French Bulldog, harika bir arkadaş olabilir. Komik, canlı ve insanlarla iyi geçinen özellikleri ile evde evcil hayvan tercihi için ideal bir seçimdir.

28 Mayıs 2020
Alman Kurdu Bakımı ve Özellikleri

Alman kurdu, Alman çoban köpeği, K9 polis köpeği diye de bilinir. Geçmişi 19.yy 'a kadar gider. İlk üretim amacı koyun gütme amaçlı olarak çoban köpekliğidir. Cesur, akıllı, itaatkar ve güçlü olan bu tüylü dostumuz polislikten, bekçiliğe, çobanlıktan, arama kurtarmaya ve rehberliğe kadar bir çok görevi başarı ile yerine getirebilecek kabiliyettedir.

27 Mayıs 2020
Labrador Retriever Bakımı ve Özellikleri

Labrador retriever sakin, meraklı, sahibinin memnuniyetine önem veren, vefakar bir köpek cinsidir. Egzersiz ihtiyacı yüksektir.

26 Mayıs 2020
Golden Retriever Bakımı ve Özellikleri

Golden retriever, Dünya'nın en akıllı köpekleri listesinde ilk 5 'tedir. Eğer golden cinsi bir köpeğiniz varsa, eviniz de 5-6 yaşlarında bir çocuk olduğunu varsayabilirsiniz. 

1 2 3 .... 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.