x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 99 ürün görüntüleniyor.

Kedi Ödül Tabletleri

Kedilerinizi kolay bir şekilde eğitmek, onları mutlu etmek ve aranızdaki bağı kuvvetlendirmek mi istiyorsunuz? Kedinize vereceğiniz kedi ödül tableti ile hem kedinizi mutlu edebilir hem de sağlığını destekleyebilirsiniz.

Kedi Ödül Tableti Özellikleri

Kategorimizde bulunan kedi ödül tablet çeşitlerimize örnekler vermemiz gerekirse:


Sakinleştirici Kedi Ödülleri: Agresif ve hırçın mizaca sahip bir kediniz mi var? Sakinleştirici kedi ödülleri ile kedinizin daha uysal ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz.


Tüy Yumağı Önleyici Kedi Ödülleri: Kedinizin tüyleri uzunsa ve çok tüy yumağı kusuyorsa bu tabletler tam ona göre! Kedinizin sindirim sistemini destekleyen bu kedi ödül tabletleri ile kedinizin sağlığını destekleyebilirsiniz.


İdrar Yolu Destekli Kedi Ödülleri: Kedilerde en sık görülen rahatsızlıklardan birisi böbrek ve idrar yolu sıkıntılarıdır. Bu ödül tabletleri ile kedinizin böbrek sağlığını destekleyerek daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.


Tahılsız Kedi Ödülleri: Kediniz tahılsız mı besleniyor? Tahılsız ödül tabletleri ile kedinizin en iyi şekilde beslenmesine destek olabilirsiniz.


Pet İhtiyaç olarak sizlere bütçe dostu kedi ödül tableti fiyatları ile sunuyoruz. Hemen ürünlerimizi inceleyebilir ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.