x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 4 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  223,00 TL
  (0)
  Hediye
   166,00 TL

   Akvaryum Hava ve Sirkülasyon Motorları

   Akvaryumların en önemli parçalarından biri akvaryum motorlarıdır. Akvaryum motorunun temel amaçlarından biri akvaryuma basınç sağlamaktır. Bu yöntemle havalandırma sağlanır, suda dalgalanmalar yaşatarak doğal bir sirkülasyon meydana getirir. Akvaryum içinde yaşayan canlılar için de oksijen sağlamış olur. Kullandığınız akvaryuma göre de farklı çeşitte akvaryum motoru bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken akvaryumunuza en uygun motoru seçmek. Petihtiyac.com’da da her akvaryuma özel akvaryum motorunu en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

   Akvaryum Motoru Çeşitleri

   Akvaryum motorları, fanus gibi küçük akvaryumlardan ziyade daha büyük akvaryumlarda kullanılmaktadır. Büyük akvaryumlarda motor bulundurmadığınız taktirde su içinde yaşayan canlılarınız ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacaktır.

   Akvaryum motoru seçimi yaparken akvaryumunuzun büyüklüğünü mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Litre kapasitesine göre 3, 8, 12 W çeşitleri bulunan motorların fiyatları da motorun gücüne göre değişkenlik göstermektedir. Akvaryum motoru fiyatı etkileyen bir diğer etken de ürünün markasıdır. Eurostar, Sera, Sobo gibi markaların motor çeşitlerini Petihtiyac.com’da bulabilirsiniz.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.