sadsad x
asdasd

Köpek Cinsleri

İngiliz Bulldog Özellikleri ve Bakımı

22 Ocak 2021

İngiliz Bulldog köpekleri; tıknaz vücut yapıları, sarkık yüzleri ve bedenlerine göre büyük olan kafalarıyla oldukça karakteristik hayvanlardır. Hem sevimli hem de korkutucu fiziksel özellikleri bulunan İngiliz Bulldoglar, adından da anlaşılacağı üzere İngiltere kökenlidirler.

Akbaş Çoban Köpeği Özellikleri ve Bakımı

15 Ocak 2021

“Türk Çoban Köpeği” olarak da bilinen Akbaş çoban köpeklerinin anavatanı Türkiye’dir. Sürülerin güvenliğini sağlamada kullanılan bu köpeklerin görüntülerindeki heybet sizi yanıltmasın. Akbaşlar aslında çok duygusal canlılardır.

Rottweiler Özellikleri ve Bakımı

16 Aralık 2020

Romalılar tarafından Almanya’nın Rootweil kasabasında keşfedilip savaş köpeği olarak kullanılan parlak tüylü bu güzel köpekler, adeta bir güç sembolüdürler. 

Border Collie Özellikleri ve Bakımı

06 Ekim 2020

Border Collie köpek ırkı, İskoçya ve İngiltere arasındaki tepelik sınır ülkesinde koyun toplamak ve kontrol etmek için geliştirilmiştir. Sürülerini kontrol ettikleri yoğun bakışları veya gözleri ile tanınırlar. 

Süs Köpeği Irkları ve Özellikleri

15 Eylül 2020

Süs köpeği ırkları ve özellikleri hakkındaki tüm detaylara bu blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

American Staffordshire Terrier Özellikleri ve Bakımı

17 Temmuz 2020

Hayranları tarafından AmStaffs olarak bilinen Amerikan Staffordshire Terrier; akıllı, kendine güvenen, iyi huylu yoldaşlardır. Cesaretleri meşhurdur. Sorumlu bir şekilde yetiştirilmiş, iyi sosyalleştirilmiş bir AmStaff, sonuna kadar sadık, güvenilir bir arkadaştır.

Doberman Pinscher Özellikleri ve Bakımı

02 Temmuz 2020

Doberman Pinschers, 19. yüzyılın sonlarında Almanya'da ortaya çıktı ve çoğunlukla bekçi köpekleri olarak yetiştirildi. Rottweiler , Black and Tan Terrier ve Alman Pinscher dahil olmak üzere birçok köpek ırkının bir karışımı olduğuna inanılmaktadır .

Pomeranian (Boo) Özellikleri ve Bakımı

19 Haziran 2020

Pomeranian, Samoyed, Alaskan Malamute ve Norveç Elkhound'u içeren Spitz köpek ailesinin en küçük üyesidirPomeranian (Zwergspitz, Cüce Spitz, Loulou veya sevgiyle Pom olarak da bilinir) sadece 3 ila 7 kilo ağırlığındadır.

Sibirya Kurdu Özellikleri ve Bakımı (Husky)

05 Haziran 2020

Sibirya kurdu, gerçek adı ile Husky köpekler çarpıcı göz renkleriyle dünyada en çok sahiplenilen edilen köpek cinsleri arasında yer alır. Sert bakışlarının arkasında sakin bir ruh haline sahiptir sibirya kurtları.

Dogo Argentino Özellikleri ve Bakımı

03 Haziran 2020

Dogo Argentino tam bir bekçi ve koruma köpeğidir. Ailesine son derece bağlı olan bu dostumuz akıllı ve oyuncu karakterdedir. Çocuklarla arası her zaman iyidir ve iyi anlaşır. Tüm aile fertleri ile iyi ilişkiler kurar. Sevilmekten, ilgi gösterilmesinden hoşlanır. Orta- büyük bir ırk olması ile beraber kucakta vakit geçirmeye bayılır.

1 2
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.