Köpek Cinsleri

Border Collie Özellikleri ve Bakımı

06 Ekim 2020

Border Collie köpek ırkı, İskoçya ve İngiltere arasındaki tepelik sınır ülkesinde koyun toplamak ve kontrol etmek için geliştirilmiştir. Sürülerini kontrol ettikleri yoğun bakışları veya gözleri ile tanınırlar. 

Süs Köpeği Irkları ve Özellikleri

15 Eylül 2020

Süs köpeği ırkları ve özellikleri hakkındaki tüm detaylara bu blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

American Staffordshire Terrier Özellikleri ve Bakımı

17 Temmuz 2020

Hayranları tarafından AmStaffs olarak bilinen Amerikan Staffordshire Terrier; akıllı, kendine güvenen, iyi huylu yoldaşlardır. Cesaretleri meşhurdur. Sorumlu bir şekilde yetiştirilmiş, iyi sosyalleştirilmiş bir AmStaff, sonuna kadar sadık, güvenilir bir arkadaştır.

Doberman Pinscher Özellikleri ve Bakımı

02 Temmuz 2020

Doberman Pinschers, 19. yüzyılın sonlarında Almanya'da ortaya çıktı ve çoğunlukla bekçi köpekleri olarak yetiştirildi. Rottweiler , Black and Tan Terrier ve Alman Pinscher dahil olmak üzere birçok köpek ırkının bir karışımı olduğuna inanılmaktadır .

Pomeranian (Boo) Özellikleri ve Bakımı

19 Haziran 2020

Pomeranian, Samoyed, Alaskan Malamute ve Norveç Elkhound'u içeren Spitz köpek ailesinin en küçük üyesidirPomeranian (Zwergspitz, Cüce Spitz, Loulou veya sevgiyle Pom olarak da bilinir) sadece 3 ila 7 kilo ağırlığındadır.

Sibirya Kurdu Özellikleri ve Bakımı (Husky)

05 Haziran 2020

Sibirya kurdu, gerçek adı ile Husky köpekler çarpıcı göz renkleriyle dünyada en çok sahiplenilen edilen köpek cinsleri arasında yer alır. Sert bakışlarının arkasında sakin bir ruh haline sahiptir sibirya kurtları.

Dogo Argentino Özellikleri ve Bakımı

03 Haziran 2020

Dogo Argentino tam bir bekçi ve koruma köpeğidir. Ailesine son derece bağlı olan bu dostumuz akıllı ve oyuncu karakterdedir. Çocuklarla arası her zaman iyidir ve iyi anlaşır. Tüm aile fertleri ile iyi ilişkiler kurar. Sevilmekten, ilgi gösterilmesinden hoşlanır. Orta- büyük bir ırk olması ile beraber kucakta vakit geçirmeye bayılır.

Beagle Özellikleri ve Bakımı

01 Haziran 2020

Beagle, iyi dostluk edebileceğiniz köpek ırklarından biridir. Özellikle ev içinde oldukça keyiflidir. Eğer sakin ve oturmayı seven bir yapınız varsa bu tüylü dostumuz size göre değil. Hiperaktif ve enerjik yapısı ile egzersiz ihtiyacı yüksek olan bir cinstir.

French Bulldog Bakımı ve Özellikleri

29 Mayıs 2020

French Bulldog, harika bir arkadaş olabilir. Komik, canlı ve insanlarla iyi geçinen özellikleri ile evde evcil hayvan tercihi için ideal bir seçimdir.

Alman Kurdu Bakımı ve Özellikleri

28 Mayıs 2020

Alman kurdu, Alman çoban köpeği, K9 polis köpeği diye de bilinir. Geçmişi 19.yy 'a kadar gider. İlk üretim amacı koyun gütme amaçlı olarak çoban köpekliğidir. Cesur, akıllı, itaatkar ve güçlü olan bu tüylü dostumuz polislikten, bekçiliğe, çobanlıktan, arama kurtarmaya ve rehberliğe kadar bir çok görevi başarı ile yerine getirebilecek kabiliyettedir.

1 2
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.