sadsad x
asdasd

Köpek Cinsleri

19 Nisan 2021

Chinese Shar-Pei cinsi köpekler; buruşuk yüzleri, kat kat derileri ve küçük gözleri ile çok sevilen ve çok değerli bir ırktır. Bu köpekler, adlarından da anlaşılacağı gibi Çin kökenli canlılardır. Zeki, korumacı ve sadık hayvanlar olan Shar-Peiler, yabancılara karşı sahiplerini koruma eğilimi gösterirler.

14 Nisan 2021

Süs köpeği cinslerinden biri olan Shih Tzu köpekler, küçük ırklar arasında en popüler olanlarından biridir. Zeki, meraklı, cesur, neşeli ve son derece eğlenceli olan Shih Tzu cinsi köpekler, kısa zamanda sizin onu çok sevmenizi sağlayıp vazgeçilmeziniz olacaktır.

12 Nisan 2021

Kusursuz birer koruma köpeği olan Bandogge Mastiffler, sahiplerine çok sadık hayvanlardır. Maalesef geçmişte dövüş köpeği olarak yetiştirilen bu köpekler, doğalarının gereği olarak tanımadığı insan ve diğer hayvanlara karşı saldırgan bir tutum sergileyebilirler.

09 Nisan 2021

Sosis köpek olarak da bilinen Dachshunds köpekler, koku duyuları çok gelişmiş av köpekleridir. Enine uzun gövdeleri, kısa bacakları ve sarkık kulaklarıyla çok sevimli bir görünümleri olan bu köpekler, çok zeki köpeklerdir ancak inatçı yapıları eğitimlerini zorlaştırır.

06 Nisan 2021

Çok eski bir köpek ırkı olan Cavalier King Charles Spaniel köpekler, hem çok uslu hem de neşeli ve oyuncu canlılardır. Sahibinin duygularına duyarlı olması nedeniyle onları hem sakinleştirip hem de mutlu ederek eğlendirme konusunda çok başarılıdırlar ve tüm bu olumlu özelliklerinin yanında çok da zekidirler.

03 Nisan 2021

Chow Chow cinsi köpekler, aslan yeleleri gibi sık tüyleri ve başka köpek ırklarında bulunmayan siyah dilleri sayesinde çok popülerdirler. Türkiye’de Çin Aslanı da denen bu sevimli köpekler inatçı ve özgürlüğüne düşkün bir karakter yapısına sahiptirler.

31 Mart 2021

Tam bir aile köpeği olan Collie cinsi köpekler, çok enerjik canlılar olsalar da ev içinde sakin olmaları ve insanlarla kurdukları pozitif iletişimle bilinirler. Çok zeki olan Collieler, zekaları ve uyumlu yapıları sayesinde çok kolay eğitilebilirler. 

25 Mart 2021

Küçük ırklar arasında en çok tercih edilen Maltese Terrier cinsi köpekler, bembeyaz dalgalı tüyleri, boncuk gözleri ve sevimliliğiyle çok popülerdir. Sadık ve sevgi dolu bir dost arıyorsanız ve ona ayıracak fazla vaktiniz varsa bir Maltese Terrier sahiplenebilirsiniz.

22 Mart 2021

Dev gibi boyutlarına rağmen çok sevimli ve uysal canlılar olan Newfoundland köpekler, aynı zamanda çok da naziktirler. Profesyonel bir eğitime tabi tutulduklarında kurtarma köpeği olarak kullanılabilen bu hayvanlar oldukça dayanıklıdırlar.

16 Mart 2021

Atletik gövdesi, karakteristik yüzü ve oyunculuğuyla bilen Boxer köpekler, cesaretleri ve sahiplerine olan sadakatleri sayesinde başarılı birer bekçi köpeğidirler. Boxer cinsi köpekler hareketli ve oyuncu doğaları nedeniyle yalnız kalmayı sevmezler ve geniş alanlara ihtiyaç duyarlar.

1 2 3 4
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.