sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 25 ürün görüntüleniyor.
KARGO
BEDAVA
1221.5833
EuroGold - EuroGold Hamster Suluğu 80 Ml
KARGO
BEDAVA
315.75
Trixie - Trixie Kemirgen Cam Su Şişesi 125 Ml
KARGO
BEDAVA
296.5833
Trixie - Trixie Kemirgen Mama Su Kabı 11cm 250 Ml
(0)
Hediye
  57,90 TL
  (0)
  Hediye
   124,90 TL

   Hamster Malzemeleri ve Aksesuarları

   Hamsterlar evde bakımı en kolay evcil hayvanlardan biridir. Bütçenizi fazla zorlamadan bakımını ve beslenmesini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak son derece hassas canlılardır. Yeteri kadar ilgi göstermezseniz bu durumdan etkilenip üzebilirler. Bundan dolayı da hamsterınıza küçük bir özel alan oluşturmalısınız. Hamster malzemeleri ile minik dostunuza ihtiyacı olan yaşam koşullarını sağlayabilirsiniz.

   Bir hamster besliyorsanız çok fazla aksesuara ihtiyacınız olmaz. Birkaç temel ürün ile hamsterınıza iyi bir ortam oluşturabilirsiniz. Hamster evi, hamster oyuncağı, hamster yem ve su kabı en bilinen hamster malzemelerindendir.

   Hamster Evi

   Hamsterlar, kendilerine özel alanlarının olmasını isteyen canlılardır. Özellikle küçük deliklerden girmeyi sevdiklerinden dolayı hamster evleri de genel olarak delikli tasarımlara sahiptir. Evinizin bir köşesinde bu tarz küçük evlere yer vererek minik dostunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlamanız mümkün olacaktır.

   Hamster Oyuncağı

   Duygusal oldukları kadar tam bir oyuncu canlılar olan hamsterlar, yorulana kadar hiç bıkmadan oyun oynayabilirler. Hamster oyuncakları da dostunuzun hem oyun oynamasını sağlayan hem de egzersizlerini tamamlayan en ideal ürünlerdir.

   Hamster Yem ve Su Kabı

   Hamster bakımının en önemli kısımlarından biri beslenmedir. Bu nedenle beslenmesine çok önem vermeli, herhangi bir sorunda mutlaka veteriner hekiminizden de destek almalısınız. Minik dostunuzu hazır olarak satılan hamster yemi besleyebilirsiniz. Ya da belirli tariflerle yemini evinizde de yapabilirsiniz. Kullanacağınız yemleri yem kaplarında vermeniz hem sizin hem de dostunuzun işini kolaylaştıracaktır.

   Tüm hamster aksesuarları ve malzemelerini Petihtiyac.com’dan inceleyebilir, en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

    

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.