sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 21 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  46,25 TL
  (2)
  Hediye
   46,25 TL

   Köpek Ödül Bisküvileri

   Köpeğinizin eğitimini kolaylaştırmak ve onu mutlu etmek mi istiyorsunuz? Köpeğinize vereceğiniz köpek bisküvisi ile köpeğinizin talimatları daha çabuk öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Pet İhtiyaç olarak sizlere, dengeli besin içeriğine sahip, lezzetli ve köpeğinizin adeta aşık olacağı bisküviler sunuyoruz.

   Köpek Bisküvisi Nedir? Ne Zaman Verilir?

   Köpek bisküvileri, köpeklere ödül amaçlı verilen besinlerdir. Genelde eğitim sürecini kolaylaştırmak için kullanılsa da pek çok farklı amaçla kullanılabilir. Köpeğin öğrenme sürecini hızlandırmak, köpeği mutlu etmek, yeni sahiplenilen köpeklerin güvenini kazanmak bu amaçlardan bazılarıdır.

   Köpek Bisküvisi Çeşitleri

   Köpeğinize köpek ödül bisküvisi verirken güvenilir ve tanınan markaları tercih etmelisiniz. Böylelikle köpeğinizi iyi davranışlara teşvik ederken aynı zamanda sağlıklı beslenmesine yardımcı olursunuz. Pet İhtiyaç olarak sizlere dünya çapında tanınan markaların ödül bisküvilerini sunuyoruz. Ürünlerimiz;

   • Tamamlayıcı mamalardır. Köpeğinizin beslenmesine ek olarak verebilirsiniz.
   • Yarı nemlidirler. Böylelikle köpeğinizin dehidrasyon sorunu yaşamamasını sağlar.
   • Zenginleştirilmiş besin içeriğinde vitamin, mineral, aminoasit gibi köpeğinizin beslenmesinin elzem yapıtaşlarını barındırır.
   • Besin emilimini destekleyen ürünlerdir.
   • Zengin antioksidan içerikleri ile köpeklerinizin bağışıklığını kuvvetlendirmenize yardımcı olur.
   • Farklı beslenme tiplerine uygun ürünler sunmaktayız. Az tahıllı ve tahılsız bisküviler, balıklı, tavuklu ve etli bisküviler gibi geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet veriyoruz.

   Köpek Bisküvi Fiyatları

   Köpeğinizi hem mutlu edeceğiniz hem de sağlığını destekleyeceğiniz köpek bisküvilerini sizlere ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Hemen ürünlerimizi inceleyerek bütçenize uygun ödül bisküvilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.