sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 14 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  168,81 TL
  133,12 TL
  (0)
  219,00 TL
  Sepette %15 indirim ile 186,15 TL

  Köpek Tuvalet Eğitimi

  Köpek tuvalet eğitimi uzun sabır gerektiren meşakkatli bir iştir. Dostunuz henüz küçük yaşta ev ile tanışır ve evi keşfetmeye başlar. Henüz karın kasları yeterince gelişmediği için idrarını tam anlamıyla tutamamaktadır. Ayrıca o yaşta aşıları da bitmediği için dışarıya çıkması çok fazla doğru olmaz sağlık açısından ilk başta bu eğitim evde başlar. Bu nedenle köpek tuvalet eğitimi için bazı malzemelere ihtiyaç duyarsınız.

  Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi

  Dostunuza tuvalet eğitimini küçük yaşlarda vermeniz öğrenmesi açısından büyük önem taşır. Yavru köpek tuvalet eğitimi için en gerekli malzemeler köpek tuvalet pedi ve köpek çiş damlasıdır. Unutulmamalıdır ki yavru köpekler uyandıkları zaman, su içtikten sonra ya da oyun oynadıktan sonra çişlerini yaparlar. Yani yavruluk döneminde günde 8-9 defa tuvaletini yapabilirler. Artık hangi zamanda idrar yaptıklarını biliyoruz ve işimiz daha kolaylaştı. Ama yine de küçük kazalar olabileceğini unutmamalı ve sabırlı olmalıyız.

  Köpek Çiş Eğitimi

  Küçük dostumuzun su içtiğini gördük veya oyun oynadıktan sonra hemen çiş damlası damlattığımız pedimizi evimizin belirli bir yerine seriyoruz. Köpeğimizi üzerine koyuyoruz ve çişini yapana kadar başında bekliyoruz. Kokuyu aldıktan kısa bir süre sonra idrarını yapacaktır. İdrarını veya dışkısını yaptıktan sonra ona olumlu bir davranış olduğunu öğretmek için sevgi sözcükleri kullanıyoruz ya da köpek ödülü ile ödüllendiriyoruz. Zaman ilerledikçe aşıları bittikten sonra o pedleri azaltıyoruz ve her defasında kapıya yaklaştırıyoruz. Sonrasında dışarı koyuyoruz ve dışarı alışmasını bekliyoruz. Asla ve asla köpeğimize kızmıyoruz. Köpeklere tuvalet eğitimi kısaca bu şekildedir. Eğitimi kolaylaştıracak köpek çiş eğitim seti ve köpek genel bakım ürünleri en uygun fiyatlarla sitemizde sizleri bekliyor.

  Son olarak köpek tuvalet eğitimine küçük yaşlarda başlamanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Köpeğinizin yaşı ilerledikçe ve yetişkin döneme girdikçe belli alışkanlıklarını değiştirmesi kolay olmayacaktır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.