x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 38 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  862,00 TL
  707,50 TL
  (0)
  Hediye
   315,00 TL
   258,50 TL
   (0)
   Hediye
    77,00 TL
    62,90 TL
    (0)
    Hediye
     960,00 TL
     787,50 TL
     (0)
     Hediye
      1.970,90 TL
      (0)
      Hediye
       1.907,90 TL
       (0)
       Hediye
        304,90 TL
        (1)
        Hediye
         1.640,90 TL

         Balık Akvaryumu

         Akvaryumlar, evde balık besleyenlerin edinmesi gereken en önemli aksesuarlardandır. Balık haricinde su kaplumbağası, karides, salyangoz gibi su canlılarını da besleyebileceğiniz akvaryumların farklı boyutlarda birçok çeşidi bulunmaktadır. Tüm akvaryum çeşitlerini uygun fiyatlarla ve Pet İhtiyaç güvencesiyle sitemizden satın alabilirsiniz.

         Akvaryum Modelleri

         Su hayvanları arasında beslenen en popüler hayvan balıklardır. Akvaryum seçmeden önce de ilk olarak beslemek istediğiniz balığı ve sayısını belirlemelisiniz. Bazı balık türleri küçük akvaryumları sevmediğinden mutlaka satın alımı gerçekleştirmeden araştırmanızı öneririz. Ardından balık ya da balıklarınıza uygun akvaryumu seçebilirsiniz. Birden fazla balık besleyecekseniz küçük akvaryum yerine daha büyük bir akvaryum satın almanızı öneririz.

         Akvaryum modelleri arasında iş yeri ve evlerde kullanılan ürünler mevcuttur. Ufak bir odada kullanacaksanız küçük akvaryum modellerini tercih ederek yerden tasarruf sağlamanız mümkün. Seçtiğiniz akvaryuma göre sehpa ya da mobilyalar üzerine koyabilirsiniz. Biraz daha dikkat çekici bir akvaryum modeli arıyorsanız ışıklı akvaryumları tercih edebilirsiniz.

         Fanus, kare ya da dikdörtgen şeklinde satılan akvaryumlar, içinde bulunan canlıların tüm ışık ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple çoğu akvaryumun en az 3 tarafı saydam camdan üretilmektedir. Akvaryumu kullanmaya başladıktan sonra da tüm bakımlarını düzenli olarak yapmanız gerekir. Hem balığınızın hem de akvaryumun bakımı için akvaryum sağlık ürünleri satın almalı ve suyunu düzenli olarak değiştirmelisiniz.

          

         T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.