sadsad x
asdasd

Diğer Evcil Hayvanlar

Hamster Özellikleri ve Bakımı Hakkında Her Şey

28 Ekim 2020

Hamster, kedi ve köpek gibi yaygın evcil hayvanlardan sonra çokça tercih edilen sevimli ve ürkek canlılardır. Bu yüzden sizinle iletişim kurmaları için sabırlı olmanız gerekse de diğer evcil hayvanlara göre oldukça uyumlu ve sessiz canlılar olmaları yüzünden ideal ev canlılarıdır.

Ekstrem Bir Deneyim: Evcil Yılan Bakımı

26 Ekim 2020

Evcil hayvan bakımında ekstrem bir deneyim yaşamak isteyenler için yılanlar oldukça ideal canlılar. Evcil hayvan seçiminde kimilerinin tereddüt ve korkuyla baktığı yılanlar, kimileri içinse bir tutku. Egzotik bir canlı olan yılan son yıllarda Türkiye’de daha fazla tercih edilmeye başlandı.

Evde Beslemek İçin En Uygun 5 Tavşan Türü

12 Ekim 2020

Tatlı hayvan arkadaşlarımızdan bazıları evde bakıma ve yetiştirilmeye fazlasıyla müsaittir. Bu hayvanların içinde de tavşanlar üst sıraları zorlar.

Muhabbet Kuşu Ele Nasıl Alıştırılır ve İsim Önerileri

21 Temmuz 2020

Yeni bir muhabbet kuşu aldınız. Mavi, sarı, yeşil ya da başka bir renk... Önce isim koymanız gerekli. Muhabbet kuşları kendilerine doğru çok tekrarlanan kelimeleri çabuk öğrenirler ve tekrar ederler. 

Sakallı Ejder Yaşam Alanı Nasıl Oluşturulur?

15 Temmuz 2020

Avustralya'ya özgü sakallı ejderler, Amerika Birleşik Devletleri'ne  ilk olarak 1990'ların ortasında tanıtıldı ve evcil hayvan olarak popülaritesi son yirmi yılda önemli ölçüde arttı. Büyük ölçüde kertenkele dünyasının en uysal yaratıkları olarak kabul edilen sakallı ejderler özel bir çevre ve özel bir bakım gerektirir.

Evcil Hayvan Bakımının Çocuk Gelişimi İçin Önemi

03 Temmuz 2020

Evcil hayvanlar ya da sokak hayvanları birçok çocuğun hayatının bir parçasıdır. Evcil hayvan sahipliğini çocuklar için olumlu bir deneyim haline getirmek için ebeveyn katılımı, eğitim ve planlama gereklidir. Bir hayvana bakmayı öğrenen ve ona nazik ve sabırla davranan bir çocuk, insanlara aynı şekilde davranmayı öğrenmek için çok değerli bir eğitim alabilir. 

Tavşan Almadan Önce Bilmeniz Gereken 6 Şey

30 Haziran 2020

Tavşanlar neredeyse en tatlı evcil hayvan. İkonik kulakları, sarkık bacakları ve zıplamaları ile, birçok insanın bir evcil hayvan olarak neden tavşan isteyeceği anlaşılabilir.

Hamster Beslemeyi Düşünüyorsanız Sahip Olmanız Gereken 5 Ürün

09 Mayıs 2020

Hamster Beslemeyi Düşünüyorsanız Sahip Olmanız Gereken 5 Ürün

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.