sadsad x
asdasd

Diğer Evcil Hayvanlar

Tavşanların Yakalanabileceği Hastalıklar

13 Ocak 2021

Evde tavşan beslemek eğlenceli ve farklı bir deneyimdir. Bu tatlı, aktif ve ürkek hayvanlar son derece dayanıklı olsalar da diğer tüm canlılar gibi hastalıklara yakalanabilirler.

Hamster Türleri ve Özellikleri

11 Ocak 2021

20. yüzyılın en güzel keşiflerinden biri olan hamsterlar, çöl hayvanları olarak bilinir ve kökenleri Suriye’ye dayanır. Evde beslemesi kolay olan bu kemirgenler, sakin doğaları ve çekingenliklerinin yanında oldukça sevimli hayvanlardır.

Hamsterım İçin Hangi Oyuncakları Almalıyım?

15 Aralık 2020

Hamsterlar için oyun, nerdeyse uyumak ve yem yemek kadar önemlidir. Gece aktif olan bu sevimli minikleri genellikle çark çevirirken görürsünüz. İnsanlarla iletişimi zayıf olduğu için bol bol oyuncaklara sarılan hamsterları oyun oynarken seyretmek çok keyiflidir.

Kara Kaplumbağaları Evde Nasıl Beslenir?

23 Kasım 2020

Sakin doğaları ve yavaş hareketleri ile bilinen kara kaplumbağaları, evde beslenmesi kolay canlılardır. Kara kaplumbağaları deyince ülkemizde de sıklıkla görülen Testudo Graeca’lar anlaşılır.

Evcil Hayvan Bakımında Farklı Bir Tercih: İguana

16 Kasım 2020

Diğer evcil canlılara göre bakımı daha pahalı ve daha zor olan İguanalar, sabır isteyen hayvanlardır. Uzun ömürlü ve büyük ebatlara ulaşabilen bu ilginç canlılar, özellikleri bilinmeden asla sahiplenilmemelidirler.

Ginepig Bakımı, Beslenmesi ve Özellikleri

11 Kasım 2020

Kemirgenlerin en masumları arasında olan Ginepig (Gine Domuzları), familyalarının tersine her şeyi kemirmezler. Oldukça sevimli ve ürkek Ginepigler ile aynı evi paylaşmak sizin için hem keyifli hem de ilginç bir deneyim olacak.

Hamster Özellikleri ve Bakımı Hakkında Her Şey

28 Ekim 2020

Hamster, kedi ve köpek gibi yaygın evcil hayvanlardan sonra çokça tercih edilen sevimli ve ürkek canlılardır. Bu yüzden sizinle iletişim kurmaları için sabırlı olmanız gerekse de diğer evcil hayvanlara göre oldukça uyumlu ve sessiz canlılar olmaları yüzünden ideal ev canlılarıdır.

Ekstrem Bir Deneyim: Evcil Yılan Bakımı

26 Ekim 2020

Evcil hayvan bakımında ekstrem bir deneyim yaşamak isteyenler için yılanlar oldukça ideal canlılar. Evcil hayvan seçiminde kimilerinin tereddüt ve korkuyla baktığı yılanlar, kimileri içinse bir tutku. Egzotik bir canlı olan yılan son yıllarda Türkiye’de daha fazla tercih edilmeye başlandı.

Evde Beslemek İçin En Uygun 5 Tavşan Türü

12 Ekim 2020

Tatlı hayvan arkadaşlarımızdan bazıları evde bakıma ve yetiştirilmeye fazlasıyla müsaittir. Bu hayvanların içinde de tavşanlar üst sıraları zorlar.

Muhabbet Kuşu Ele Nasıl Alıştırılır ve İsim Önerileri

21 Temmuz 2020

Yeni bir muhabbet kuşu aldınız. Mavi, sarı, yeşil ya da başka bir renk... Önce isim koymanız gerekli. Muhabbet kuşları kendilerine doğru çok tekrarlanan kelimeleri çabuk öğrenirler ve tekrar ederler. 

1 2
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.