x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 316 ürün görüntüleniyor.

Köpek Boyun Tasması

Köpek boyun tasmaları, yürüyüşlerde dostunuzu güvende tutmak için mutlaka satın almanız gereken ürünlerden biridir. Boyun tasması alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri köpeğinizin ırkı ve boyutudur. Büyük bir köpeğiniz varsa büyük ırk köpek boyun tasması almanız gerekir. Küçük ırk köpeklerde ise daha ufak boyun tasmaları önerilir.

Köpek Boyun Tasması Çeşitleri

Boyun tasmaları pet sahipleri tarafından sıklıkla kullanıldığı için çeşit olarak da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Köpek zincir boyun tasması ve deri tasmalar köpeklerde en çok görebileceğiniz tasma çeşitlerindendir. Çünkü bu tarz tasmalar sağlamdır ve kaliteli malzemelerden üretildiğinden köpeklerde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez. Köpeğinizin boyun tasmasından rahatsız olduğu durumlarda ise köpek göğüs tasması kullanabilirsiniz. Göğüs tasması, gezme sırasında köpeğinizi rahatlatacaktır.

Led ışıklı ve şarjlı köpek tasmaları, USB kablosu ile şarj edilmektedir. Su geçirmez özelliği bulunan şarjlı köpek tasmalarının led ışığı 500 metreye kadar görülmektedir. Aynı zamanda plastik kısmını keserek köpeğinizin boynuna göre ayarlayabilirsiniz.

Fularlı köpek tasması olarak da bilinen bandana köpek tasmaları, dostunuza şık bir görünüm de kazandıran ürünlerdendir. Farklı boyutlarda satıldığı için dostunuza uygun bir fularlı köpek tasmasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Işıklı, isimli, desenli, fosforlu gibi diğer çeşitlerin yanı sıra, Ezydog boyun tasması ve Reddingo boyun tasması çeşitlerini de en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile Petihiyac.com güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.