Blog

Evde Beslemek İçin En Uygun 5 Tavşan Türü

12 Ekim 2020

Tatlı hayvan arkadaşlarımızdan bazıları evde bakıma ve yetiştirilmeye fazlasıyla müsaittir. Bu hayvanların içinde de tavşanlar üst sıraları zorlar.

En Sık Beslenen ve En Popüler Evcil Kuş Türleri

12 Ekim 2020

Evcil hayvan sahiplenmek isteyenler genellikle tercih haklarını kedi ya da köpeklerden yana kullanıyorlar. Kimileri de akvaryum gibi fazla özen isteyen bir hobiye yönleniyorlar. Bakımı kedi ve köpek gibi canlılardan daha kolay olan, akvaryumdan daha az özen isteyen ama kurduğunuz etkileşimi yoğun olarak hissedebileceğiniz bir evcil tür daha var: Kuşlar!

Border Collie Özellikleri ve Bakımı

06 Ekim 2020

Border Collie köpek ırkı, İskoçya ve İngiltere arasındaki tepelik sınır ülkesinde koyun toplamak ve kontrol etmek için geliştirilmiştir. Sürülerini kontrol ettikleri yoğun bakışları veya gözleri ile tanınırlar. 

Bombay Kedisi Özellikleri ve Bakımı

30 Eylül 2020

Bombay kedisi, kediler arasındaki en kara kedi olma özelliğini taşıyor. Kedi, olgunlaştıktan sonra tüyü siyah, kısa, sıkı ve son derece parlaktır. Pençe yastıkları bile siyahtır.

Kedilerde Doğum Süreci ve Yapmanız Gerekenler

24 Eylül 2020

Kediniz bebek mi bekliyor? Bu ikiniz için de heyecan verici bir zaman!

Süs Köpeği Irkları ve Özellikleri

15 Eylül 2020

Süs köpeği ırkları ve özellikleri hakkındaki tüm detaylara bu blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kakadu Papağanları Özellikleri ve Bakımı

09 Eylül 2020

Kakadular, 50 yıl veya daha uzun yaşayabilen dost papağanlardır. Kakadonuzu doğru şekilde nasıl eğiteceğinizi bilmek, kuşunuza bakabilmek ve ondan zevk alabilmek için kesinlikle gereklidir. Kakadunuzu evcilleştirebilmek, onunla başa çıkabilmenin ilk adımıdır.

Kediler Kaç Yıl Yaşar?

04 Eylül 2020

Kedinizi anlamanız, onun davranışlarını tanımlamanız zaman alabilir. Sevimli dostlarımız en deneyimli kedi sahibini bile şaşkına çevirebilecek karmaşık davranışlara sahiptir.

Köpek Havlamasını Engellemenin En Etkili Yolları

02 Eylül 2020

Hiç kimse bir köpeğin asla havlamamasını beklemiyordur. Bu, bir çocuğun asla konuşmamasını beklemek kadar mantıksız. Ancak bazı köpekler aşırı derecede havlar. Bu, evinizde bir sorunsa ilk adım köpeğinizin çok fazla havlamasına neyin sebep olduğunu bulmaktır. Neden havladığını anladıktan sonra, havlama problemini tedavi etmeye başlayabilirsiniz.

Kedilerde Kepek Ciddi Bir Sorun mu?

27 Ağustos 2020

Kedilerde kepek, rahatsız edici bir hastalıktır. Çoğu zaman ciddi değildir ancak tıbbi müdahale ve bakım gerektirir. Özellikle tarama esnasında ortaya çıkıp etrafa yayılan ve koltuklarda, kıyafetlerde gözlemlenen beyaz pullar kedi sahipleri için rahatsız edicidir. Tabi sevimli arkadaşınızın bu rahatsızlıktan ötürü yaşadığı kaşınma ve kuru cilt problemi öncelikli şikayet sebebidir. 

1 2 3 4 5
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.