sadsad x
asdasd

Blog

15 Nisan 2021

Muhabbet kuşları; zekâları, muhteşem görünümleri, neşeli doğaları ve sevimlilikleri ile en sevilen canlılardandır. Bakımı diğer evcil hayvan türleri ve diğer kuşlara göre daha kolay olduğu için de tercih sebebi olan muhabbet kuşlarının beslenmesi her canlı gibi özen ve dikkat ister.

14 Nisan 2021

Kediler, alışkanlıklarına son derece bağlı canlılardır. Bırakın yuvalarından ayrılmayı, evdeki ufak bir eşyanın yerinin değişmesi bile onları şaşırtır. Evden ayrılmaları bir yana, kötü bir tecrübe yaşadıkları veteriner kliğine götürüldüklerini anlamaları da onları strese sokacaktır. Fakat bu zor işi daha kolay ve kediniz için daha az stresli hale getirmenin yolları var.

14 Nisan 2021

Süs köpeği cinslerinden biri olan Shih Tzu köpekler, küçük ırklar arasında en popüler olanlarından biridir. Zeki, meraklı, cesur, neşeli ve son derece eğlenceli olan Shih Tzu cinsi köpekler, kısa zamanda sizin onu çok sevmenizi sağlayıp vazgeçilmeziniz olacaktır.

12 Nisan 2021

Kusursuz birer koruma köpeği olan Bandogge Mastiffler, sahiplerine çok sadık hayvanlardır. Maalesef geçmişte dövüş köpeği olarak yetiştirilen bu köpekler, doğalarının gereği olarak tanımadığı insan ve diğer hayvanlara karşı saldırgan bir tutum sergileyebilirler.

12 Nisan 2021

Kedi sahiplerinin, kedi bakımında en zorlandığı noktalardan biri kedilerinin tırnak bakımını yapmaktır. Kedinizin tırnağını 3-4 haftada bir kesmezseniz kediniz yüzeylere takılıp kendini yaralayacağı gibi, tırnak zamanla parçalanmaya başlar ve yürürken yüzeylere takılır. Bu durum, kedinizin patisine zarar verir ve yürürken zorlanmasına da neden olabilir.

09 Nisan 2021

Sosis köpek olarak da bilinen Dachshunds köpekler, koku duyuları çok gelişmiş av köpekleridir. Enine uzun gövdeleri, kısa bacakları ve sarkık kulaklarıyla çok sevimli bir görünümleri olan bu köpekler, çok zeki köpeklerdir ancak inatçı yapıları eğitimlerini zorlaştırır.

09 Nisan 2021

Kökleri Siyam kedilerine dayanan Snowshoe kedilerinin diğer kedi ırklarından en büyük farkı, aynı evde yaşadığı insanları fazlaca benimseyip sahiplenmeleridir. Tek kişiyle özel bir bağ kuran ve evdeki diğer insanlarla ve evcillerle de iyi anlaşan bu kediler, yalnız yaşayanlar ve evde bol vakit geçirenler için çok ideal canlılardır.

09 Nisan 2021

Muhabbet kuşlarının bakımının ayaklarından birini de tırnaklarının kesilmesi teşkil eder. Bu kuşların tırnakları düzenli aralıklarda kesilmezse kuşunuza ciddi rahatsızlık verebilir. Bunun için muhabbet kuşlarının tırnaklarını kesmeyi öğrenmeniz hem kuşunuz hem de sizin için yararlı olacaktır.

06 Nisan 2021

Çok eski bir köpek ırkı olan Cavalier King Charles Spaniel köpekler, hem çok uslu hem de neşeli ve oyuncu canlılardır. Sahibinin duygularına duyarlı olması nedeniyle onları hem sakinleştirip hem de mutlu ederek eğlendirme konusunda çok başarılıdırlar ve tüm bu olumlu özelliklerinin yanında çok da zekidirler.

06 Nisan 2021

Devon Rex kedilerinin tüysüz oldukları sanılsa da aslında tüyleri vardır ama bu tüyler bazı Devon Rex türlerinde çok kısa ve seyrek olduğu için tüysüzmüş gibi görünürler. İngiltere kökenli bu kediler, sahiplerine bağlılıkları ve neşeli doğaları ile vazgeçilmez hayvanlardır.

1 2 3 .... 13 14 15
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.