sadsad x
asdasd
03 Ekim 2023
Kanser Hastaları Evcil Hayvan Besleyebilir Mi?

Evcil hayvan beslemede kanser türlerinin bir önemi var mı? Kemoterapi hastaları kedi besleyebilir mi? Gelin şimdi de bu sorulara cevap verelim.

25 Eylül 2023
Evde Hayvan Beslemenin Yararları

İnsan için hem sevmek hem de sevilmek bambaşka bir duygudur. Bunu en güzel tattıracak şey ise iyi bir arkadaş edinmektir. 

20 Eylül 2023
Ev Ortamına En Uygun Hayvanlar

İnsanların en özel dostlarından biri de hayvanlar. Peki her hayvan bir insana iyi bir arkadaş olabilir mi? Eğer bir hayvan arkadaş edineceksek hangi türler evde beslemeye uygun? 

19 Eylül 2023
Pet Pasaportu Nedir? Evcil Hayvan Pasaportu Nasıl Çıkarılır?

Artık sadece insanların değil, hayvan dostlarımızın da birer pasaportu var. Evcil hayvanı olan pek çok kişi de pet pasaportu süreçlerini merak ediyor.

15 Eylül 2023
Köpek ve Kedi Kimliği Nasıl Çıkarılır?

Artık hayvan dostlarımızın da birer kimlikleri bulunuyor. ‘Bu kimlik kartına nasıl sahip olunuyor?’ dediğinizi duyar gibiyiz. İşte detaylar... 

10 Eylül 2023
Evcil Hayvanlara Çip Nerede Takılır? Çip Taktırma İşlemi Ücretli Mi?

Geçtiğimiz yıl evcil hayvan besleyenler için kritik bir sene oldu. Çünkü kedi ve köpekler için çip uygulamasına resmen geçildi. 

09 Ağustos 2023
Fransız Mastiff Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Buruşuk yüzleri, kocaman kafaları ve sarkık kıs kulakları dikkat çeken Fransız Mastiff köpekler Güney Fransa kökenli hayvanlardır. Ne yazık ki geçmişte dövüş köpeği olarak kullanılan bu hayvanların kökleri bilinenden çok daha eski dönemlere dayanır. Zamanında Fransız soyluları arasında çok popüler olan Fransız Mastiffleri Fransa dışına da ithal edilmiş ve dünyaca tanınmışlardır.

01 Ağustos 2023
Amerikan Papağanları Özellikleri ve Bakımı

Papağanlar tartışmasız en güzel kuşların başında gelirler. Sadece güzellikleri ile değil, zekâları ile de insanları büyüleyen papağan familyasına mensup kuşlar aynı zamanda sosyal olmalarıyla da dikkat çeken canlılar. Bu göz alıcı canlıların bazı türleri ise diğerlerinden daha çarpıcı özellikleri ile karşımıza çıkıyor: Amerikan Papağanları.

27 Temmuz 2023
Koi Balığı Özellikleri ve Bakımı

Evcil sazanlar olarak bilinen Koi balıkları büyüklüklerine rağmen akvaryumlarda beslenebilen su canlılarından biridir. Süs havuzlarında da beslenebilen bu balıklar değişik renkte birçok olabilirler. Bu renkler parlak ve göz alıcıdır. Renklerinin dikkat çekiciliğinin yanı sıra insanlarla iletişim kurabilmeleri de onları balık severlerin arasında popüler yapmaya yetmiştir.

20 Temmuz 2023
İtalyan Greyhound (İtalyan Tazısı) Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Uzun bacakları ve zarif vücuduyla tam bir tazı özelliği gösteren İtalyan Greyhound cinsi köpekler, İtalyan Tazısı adıyla da anılırlar. Piccolo Levriero İtaliano, Galgo İtaliano ya da kısaca İggyy isimleri ile de bilinen bu köpekler minyatür birer tazıdırlar. Kökleri hakkında net bir bilgiye sahip olunmayan İtalyan tazıları koşup oynamayı seven, hareketli, enerjik ve sevecen canlılardır.

 

1 2 3 .... 53 54 55
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.