sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 21 ürün görüntüleniyor.
(1)
Hediye
  3.355,00 TL
  2.693,90 TL
  (0)
  Hediye
   1.230,00 TL
   1.032,90 TL
   (1)
   Hediye
    950,00 TL
    827,90 TL
    (1)
    Hediye
     3.170,00 TL
     2.801,90 TL
     (0)
     Hediye
      1.190,00 TL
      1.003,90 TL
      (0)
      Hediye
       3.120,00 TL
       2.768,90 TL
       (0)
       1.130,90 TL
       Sepette %12 indirim ile 995,19 TL
       (0)
       Hediye
        741,86 TL

        Light Köpek Maması

        12 aylıktan büyük ve obezite teşhisi koyulmuş, kısırlaştırılmış köpeklerin kilo artışının önüne geçebilmek için zengin içerikli dengeli biçimde hazırlanmış light köpek mamaları ile beslenmeleri en doğrusu olacaktır. Köpeğinizde enerji ihtiyacının fazlası kadar gıda tüketimi var ise bunun sonucunda köpeğinizin kilo artışı olacaktır. Kısırlaştırıldıktan sonra bazı köpek ırklarında daha bir durgunluk görülmektedir. Bu da enerji ihtiyacında azalmalara sebep olur ve artık o kadar yüksek enerjili ve gramajlı mama tüketmesine gerek olmadığının sonucudur. Bu tarz problemler gösteren köpekler için light kuru köpek maması tercih edilmelidir.

        Kilolu Köpekler İçin Diyet Köpek Maması

        Evcil hayvan beslemek büyük sorumluluk gerektirir. Üstelik bu evcil hayvan bir köpek ise… Köpeklerin bakımı diğer evcil hayvanlara göre biraz daha emek ister. Evde uzun süre yalnız kalmak istemezler, her gün düzenli olarak yürüyüşe çıkarmanız gerekir ve eğitilmesi gereken bazı durumlar vardır. En önemlisi ise beslenmedir. Fazla hareket etmeyen ve düzensiz beslenen köpeklerde kilo sorunu görülmektedir. Obez teşhisi konan köpeklerin ise özel mamalar kullanması gerekir. Diğer mamalara göre farklı bir içeriği bulunan diyet köpek mamalarının kullanımı kilo alımının önüne geçecektir.

        Her canlılarda olduğu gibi köpeklerde de obezite ciddi bir sorundur. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için kısırlaştırılan köpeğe kısırlaştırılmış köpek maması verilmelidir.

        Light Köpek Maması Fiyatları

        Light köpek mamalarının fiyatları marka ve mamanın içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Köpeğinizin sağlık sorununa en uygun light mamayı almalısınız. Mama seçiminden önce mutlaka veteriner hekiminize danışmanızı öneririz. Proplan Light köpek maması, Profine light köpek maması, N&D light köpek maması, Acana light köpek maması, Hill’s light köpek maması, Royal Canin light köpek maması çeşitleri ise köpek sahiplerinin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

         

        T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.