sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 11 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  14,90 TL

  Yaşlı Kedi Yaş Mama

  7 yaşından büyük kedilere özel olarak üretilen yaşlı kedi yaş mamaları, dengelenmiş içeriği sayesinde kedinizin iştahsız olduğu dönemlerde imdadına yetişecektir. Ayrıca kullandığı kuru mamaya ek olarak da besin takviyesi olarak yaşlı kedi yaş mamalarını verebilirsiniz.

  Yaşlı kediniz için yaş mama alacaksanız işiniz çok daha kolay demektir. Çünkü 7 yaşından büyük bir kediye sahipseniz damak tadını çoktan biliyorsunuz demektir. Yetişkin döneminde severek yediği yaş mamanın yaşlı kedilere özel olanını seçip verdiğiniz takdirde minik dostunuzun mamaya alışma sürecini de azaltabilirsiniz. Eğer kediniz kısırsa kısırlaştırılmış yaş kedi maması ürünlerine göz atmanızı öneririz.

  Yaşlı Kediler Nasıl Beslenir?

  Uzun süredir baktığınız kediniz yaşlandı mı? Yaşlı kedilerin beslenmesi ve bakımı yavru-yetişkin kedilere kıyasla daha farklıdır. Pet İhtiyaç olarak kedilerinizin en iyi ve sağlıklı şekilde beslenmesini sağlayacak yaşlı kedi konserve mama ürünlerini sunuyoruz.

  Veterinerlere göre bir kedi yaşlandığı zaman kilo almaya ve sindirim sistemi sorunları yaşamaya daha meyilli hale gelmektedir. Bu nedenle kediniz yaşlandığında daha özenli bir beslenme düzenine sahip olmalıdır. Genel olarak yaşlı kedilerin beslenmesindeki önemli hususlar şu şekildedir:

  • Mama yumuşak olmalıdır. Yaşlı kedilerin dişleri çok hassastır. Diş kaybı ve diş hastalıkları yaşamaması için yiyecekleri mama sert olmamalıdır. Bu bakımdan yaşlı kediler için konserve mama seçimi oldukça ideal olacaktır.
  • Mamanın içeriği çok önemlidir. Vereceğiniz mamanın çok tahıl içermemesi çok önemlidir. Aksi takdirde kedinizde sindirim problemleri görülebilir.
  • Yaşlı kediler daha hareketsiz ve sakin bir mizaca sahiptirler. Bu nedenle kilo almamaları için düşük kalorili mamaları tercih etmelisiniz.
  • Yaşlı kediler için vitamin ve mineral içeren mamalar tercih edilmelidir. Aynı zamanda sindirim sistemi sorunlarının önüne geçmek için probiyotik mamalar oldukça iyi bir seçim olacaktır.

  Yaşlı Konserve Kedi Maması Fiyatları

  Yaşlı kedinizin özel ihtiyaçlarını çok iyi anlıyoruz. Bunun için dünyaca ünlü mama markalarının özel ürünlerini sizlere sunuyoruz. Ekonomik yaşlı konserve kedi maması fiyatları ile avantajlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız hemen ürünlerimizi inceleyin!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.