x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 320 ürün görüntüleniyor.

Köpek Ödülleri

Köpekler, eğitilmesi en kolay evcil hayvanlardan biridir. Bir köpek sahiplenecekseniz bilmelisiniz ki işiniz pek de zor değil. Kolay öğrenirler, söz dinlerler ve gerçek anlamda sadık bir dostturlar. Tabi eğitim verirken bazı teşvik edici ürünlere ihtiyacınız olabilir. Köpek ödül maması da dostunuzun eğitimini kolaylaştıracak ürünlerin başında geliyor.

Köpek Ödül Maması Çeşitleri

Sadık dostunuzun eğitimini kolaylaştıran birçok çeşit köpek ödülleri bulunur. Onun yapmasını ya da yapmamasını istediğiniz davranışlarda kullanacağınız köpek ödül mamaları, hem kaliteli olmalı hem de köpeğinizin damak tadına hitap etmelidir. Sevmediği bir ödül mamasını vermek dostunuzu teşvik etmek için yeterli olmayacaktır. Köpek ödül mamaları çeşitleri arasında en çok bilinen köpek ödül kemiği, köpek ödül çubuğu ve köpek ödül bisküvisidir.

Köpekler, kediler gibi tuvalet ihtiyaçlarını ev içinde bulunan kumda gideremezler. Bu nedenle onu dışarı çıkarıp hem gezdirip hem de tuvalet ihtiyacını gidermeniz gerekir. Evde tuvalet kazalarına sebebiyet vermemek için de köpek ödül maması harika bir teşvik edici üründür. Seveceği tarzda köpek ödülleri ile başta tuvalet eğitimi olmak üzere birçok eğitimi kolayca verebilirsiniz.

Yavru Köpek Ödül Maması

Köpeğinizin eğitimine yavru yaşlardan itibaren başlarsanız işiniz çok daha kolay olacaktır. Çünkü küçük yaşlarda edindikleri davranışları, yetişkin ve yaşlı dönemlerine de taşırlar. Neyi yapıp neyi yapmaması gerektiğini küçük yaşlarda öğretebilmek için de yavru köpek ödül maması kullanmalısınız. Yavru köpeklere özel içeriği bulunan yavru köpek mamalarını kuru mamaya ek tamamlayıcı besin olarak da kullanabilirsiniz.

Yavru köpek maması çeşitleri arasında da bulunan köpek ödül kemiği, köpek ödül çubuğu, köpek ödül bisküvisi gibi ürünleri en uygun fiyatlarla Petihtiyac.com’dan satın alabilirsiniz.

Köpek Ödül Maması Tavsiyeleri

Köpekler sevmedikleri bir yiyeceği yemezler. Bu nedenle mama seçiminde köpeğinizin damak tadına dikkat ettiğiniz gibi ödül maması seçiminde de dikkat etmelisiniz. Sığır etli, tavuklu, kuzu etli, pirinçli, hindi etli gibi çeşitleri olan köpek ödül mamaları arasından köpeğinizin yemekten en çok hoşlandığı aromayı seçmenizi tavsiye ederiz.

Köpek sahipleri tarafından en çok tercih edilen ödüllerden biri köpek bisküvileridir. Dostunuzun kolayca yiyebileceği köpek bisküvileri, eğitimin vazgeçilmezlerinden olacak. Vitamin içerikli köpek ödül mamaları da hem köpek deri ve tüy bakımı için kullanılır hem de ihtiyacı olan vitaminleri almasını sağlar. Köpeklerin ırkına, yaşına, cinsine göre çeşitleri bulunan vitaminlere de mutlaka göz atmanızı öneririz.

Köpek Ödül Maması Fiyatları

Köpekler için ödül maması almak istiyorsanız öncelikle köpeğinizin yaşı, ırkı ve cinsine uygun bir mama seçmelisiniz. Ardından dostunuzun damak tadına göre belirlediğiniz ödül mamasını köpeğinizin eğitimi için kullanabilirsiniz. Köpek ödül maması fiyatları ise marka ve ürün içeriğinin kalitesine göre değişmektedir. Köpek sahiplerinin en çok tercih ettiği mamaların başında bulunan Profine ödül maması, Reflex ödül maması, Gimdog ödül maması, Acana ödül maması, Pedigree köpek ödül maması, 8 in 1 köpek ödülleri, Flamingo köpek ödül maması, Orijen ödül maması gibi markaları en uygun fiyatlarla Pet İhtiyaç’tan temin edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.