sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 29 ürün görüntüleniyor.
KARGO
BEDAVA
630.75
Exo Terra - Exo Terra Sürüngen Dekoru Kafatası Yuva
KARGO
BEDAVA
474.9167
Trixie - Trixie Akvaryum Dekoru İstiridye 9 Cm
KARGO
BEDAVA
284.0833
EuroStar - EuroStar Aquaclay Akvaryum Bitki Kumu 5 Lt Kova
(0)
Hediye
  7,90 TL
  (0)
  Hediye
   6,00 TL
   5,78 TL
   (0)
   Hediye
    31,00 TL
    26,26 TL
    (0)
    Hediye
     7,90 TL
     (0)
     Hediye
      176,00 TL
      130,05 TL
      (0)
      Hediye
       204,00 TL
       162,90 TL
       (0)
       Hediye
        66,00 TL
        61,45 TL
        (0)
        Hediye
         40,50 TL

         Akvaryum Süsleri ve Dekor Ürünleri

         Beslenmesi en kolay evcil hayvanların başında su canlıları gelir. Balıklar da su canlıları arasında en popüler hayvanlardır. Siz de akvaryumda balık ya da diğer su canlılarından besliyorsanız edinmeniz gereken bazı akvaryum malzemeleri vardır. Akvaryumunuzu hem zevkinize göre tasarlayabileceğiniz hem de hayvanlarınıza daha iyi bir yaşam sunabileceğiniz akvaryum dekor ürünlerini bu kategorimizden bulabilirsiniz.

         Akvaryum Süsleri

         Akvaryum süsleri, su canlısı besleyenlerin en çok tercih ettiği akvaryum malzemelerinden biridir. Her boyutta akvaryuma uygun bulabileceğiniz akvaryum süsleri ile balıklarınıza doğal bir ortam sağlayabilirsiniz. Akvaryum sahiplerinin sıklıkla kullandığı dekor malzemeleri arasında bulunan gemi batığı, bitki dekoru, renkli çakıl, dekor kale, batık odun parçaları gibi ürünlerle akvaryumunuzu kendi markanıza göre dizayn etmeniz mümkün.

         Akvaryum Kumu

         Akvaryum kumları, özellikle sert su seven balıklarda kullanılan akvaryum ürünlerindendir. Kullanılması gereken suyun pH değerini yükseltip sabitleyen akvaryum kumu içinde balıklara faydalı mineraller de bulunmaktadır.

         Bir diğer akvaryum kumu çeşidi ise bitki gelişimini hızlandıran kumlardır. Olması gereken su kalitesini sağlar. Ayrıca Nitrifikasyon bakterisinin hızlıca üreyebilmesi için gerekeli gözeneklere sahip bir ortam yaratır.

         T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.