sadsad x
asdasd

Köpekler Hakkında

Köpek Tasma Çeşitleri ve Kullanımı

07 Ocak 2021

Köpek sahiplenmek çok keyifli olsa da zahmetli bir iştir. Köpekler, hareketli doğaları ve cesaretleri nedeniyle kontrol edilmeleri ve eğitilmeleri gereken canlılardır. Köpek eğitimi, köpeğin tasmaya alıştırılması ile başlar. Doğru tasma seçimi de tasma alıştırma çalışmanızın ilk adımını oluşturur.

Kedi ve Köpek Mamaları Neden Taze Olmalı?

04 Ocak 2021

Kedi ve köpek sahipleri, evcil dostlarının sağlıklı bir ömür geçirmeleri için doğru seçilmiş kaliteli bir mamaya ihtiyaç duyduğunu iyi bilirler. Kedi ya da köpeğinize en uygun kalitedeki mamayı belirledikten sonra yapmanız gereken, mamanın tazeliğini kontrol etmek ve onu taze tutmanın yollarını öğrenmek olacaktır. Çünkü tazeliğini kaybetmiş mamalar kedi ya da köpeğinizde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Köpek Havlamasını Engellemenin En Etkili Yolları

02 Eylül 2020

Hiç kimse bir köpeğin asla havlamamasını beklemiyordur. Bu, bir çocuğun asla konuşmamasını beklemek kadar mantıksız. Ancak bazı köpekler aşırı derecede havlar. Bu, evinizde bir sorunsa ilk adım köpeğinizin çok fazla havlamasına neyin sebep olduğunu bulmaktır. Neden havladığını anladıktan sonra, havlama problemini tedavi etmeye başlayabilirsiniz.

Köpekleri Pirelerden ve Kenelerden Korumanın 5 Yolu

07 Temmuz 2020

Pireler ve keneler sinir bozucu zararlılardan olmaktan daha fazlasıdır - köpekleriniz için gerçek sağlık sorunlarına neden olabilirler. Ancak bazı basit adımlarla tüylü arkadaşlarınızı bu parazitlerden korumaya ve bundan kaynaklı herhangi bir rahatsızlığa yakalanmasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz. İşte bunu yapmanın en iyi 5 yolu.

Mutlaka Yaptırmanız Gereken 10 Köpek Aşısı

25 Haziran 2020

Sevimli, yumuşak tüylü küçük yavru köpeğinizi evinize getirdiğinizde tıpkı bir bebek gibi her şey size bağlıdır. Ona her gün ihtiyacı olan tüm bakımı vermek size kalmış. Liste biraz uzun gelebilir ama , en iyi köpek maması, bol ilgi ve dikkat, eğitim, güvenli oyuncaklar, sosyallik. Konforlu bir ev ortamı ve veteriner bakımına da ihtiyacı olduğunu unutmayalım.

Köpeklerin Yaşı Nasıl Anlaşılır?

24 Haziran 2020

Köpeğinizin kaç yaşında olduğunu bilmek, evcil hayvanınızın sağlığı için çok önemli olabilir. Yavruların, orta yaşlı ve yaşlı köpeklerden farklı ihtiyaçları vardır. Yine ergen dostlarımızın, yavru ve yetişkin dostlarımızdan farklı ihtiyaçları vardır. 

Yavru Köpek Isırma Problemi ve Çözümü

13 Mayıs 2020

Yavru köpek ısırma huyu; saldırganlık olarak görülmemelidir. Köpeklerin büyüme sürecinin önemli bir parçasıdır. Bebekler büyürken etraflarındaki nesnelere dokunarak ne olduğunu öğrenirler, yavru köpeklerde öğrenme sürecini ısırarak tamamlarlar.

Köpek Nasıl Yıkanır?

12 Mayıs 2020

Bu yazımızda köpek nasıl yıkanır? Sorusunun cevabını veriyoruz. Tüylü dostlarımız ile hayatımızı paylaşırken onların temizliklerini de ihmal etmememiz gerekir. Temizlik ve bakımlarının doğru şekilde yapılması köpeğimizin sağlıklı olmasını sağlar.

En Kullanışlı 10 Köpek Taşıma Çantası

06 Mayıs 2020

İster seyahat ederken ister şehirde dolanırken köpeğinizi güvende tutan ve kolay taşımanızı sağlayan köpek taşıma çantasına ihtiyacınız olacaktır.

Köpeğinizin Severek Yiyeceği 10 Köpek Vitamini

02 Mayıs 2020

Değerli dostlarımız köpeklerin sağlıklı gelişmesi ve zinde gözükmesi için doğru gıdaların ve doğru vitamin takviyesinin verilmesi gerekmektedir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.