x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 23 ürün görüntüleniyor.
(0)
487,64 TL
Sepette %15 indirim ile 414,49 TL
(0)
Hediye
  378,00 TL
  302,50 TL
  (0)
  Hediye
   359,00 TL
   287,50 TL
   (0)
   Hediye
    1.826,90 TL
    (0)
    Hediye
     590,00 TL
     471,50 TL
     (0)
     Hediye
      601,00 TL
      492,90 TL

      Hamster Kafesi

      Hamster kafesi, hamster besleyenlerin en önemli aksesuarlarının başında gelir. Çünkü hamsterlar küçük canlılar olduklarından dolayı onlar için en güvenli yer kafeslerdir. Zamanlarının büyük bir bölümünü bu kafesler içinde geçirirler. Minik dostunuzun rahatı ve güvenliği için ona en uygun hamster kafesini seçmeniz gerekir.

      Hamster kafesini seçerken dikkat etmeniz gereken ilk nokta dostunuzun boyutudur. İçinde rahatça hareket edebileceği ve kaliteli malzemeden üretilen bir hamster kafesi yeterli olacaktır. Aynı zamanda kafesin içine koyacağınız yemlik, suluk, oyuncak gibi hamster malzemeleri de önemli faktörlerden biridir. Alacağınız hamster kafesi içine bu malzemeleri koyduktan sonra dostunuzun için yeterli hareket alanı olmalıdır.

      Hamster Kafesi Çeşitleri

      Tel kafesler, en yaygın kullanılan hamster kafes çeşitlerinden biridir. Tel hamster kafesi alırken tellerin dostunuzun kaçamayacağı sıklıkta olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde hamsterlar kemirgen canlılar olduklarından dolayı telleri kemirip dışarı kaçabilirler. Ayrıca kafesli tellerin 2 ya da 3 katlı çeşitleri de bulunmaktadır. Katlı kafesler, dostunuza rahatlıkla tırmanma ve oyun oynama imkanı sunmuş olur.

      Bir diğer hamster kafesi çeşidi ise set halinde satılan kafeslerdir. Kenarları tamamen kapalı olan bu kafeslerin üst kısımları telli ya da delikli tasarımlardan oluşur. Hamsterınızın ihtiyacı olan tüm malzemeler bu kafesler içinde yer alır. Fiyat olarak tel kafeslere göre biraz daha maliyetlidir.

      Dostunuzun sağlığı açısından düzenli olarak kafesi temizlemeniz gerekmektedir. Konforu için ise taban kısmına hamster talaşı koyabilirsiniz. Yine kafes içinde bulunan hamster oyuncakları da sizin tarafınızdan düzenli olarak temizlenmelidir.

      Hamster Kafesi Fiyatları

      Hamster kafesi fiyatları üründe kullanılan malzemeye ve boyuta göre değişkenlik gösterir. Ahşap, plastik, tel gibi malzemelerden üretilen hamster kafesleri bulunmaktadır. Bütçenize ve dostunuza uygun bir hamster kafesi çeşitlerini Pet İhtiyaç güvencesiyle bu kategorimizden bulabilirsiniz.

      T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.