sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 31 ürün görüntüleniyor.
(0)
259,00 TL
219,90 TL
Sepette %15 indirim ile 186,92 TL
(0)
360,00 TL
305,90 TL
Sepette %15 indirim ile 260,02 TL

Köpek Kıyafetleri

Köpek kıyafetleri, köpeklerde aksesuar olarak kullanılmasının dışında soğuk ve yağmurlu havalarda koruma amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Köpeğinizin ırkına ve boyutlarına göre birçok çeşit köpek kıyafeti mevcuttur.

Köpek kıyafeti alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta seçtiğin kıyafetin köpeğinize tam olmasıdır. Giydireceğiniz köpek kıyafeti ya da köpek elbisesi, dostunuzu ne sıkmalı ne de bol gelmelidir. Bu nedenle kıyafet seçimi yaparken ölçülerine mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Yavru ya da Chihuahua gibi küçük ırk bir köpeğiniz varsa yavru köpek kıyafetleri çeşitlerinin birçoğu köpeğinize tam olacaktır. Orta ve büyük köpekler için de köpeğinizin büyüklüğüne ve kilosunu göz önünde bulundurunuz.

Mevsime Göre Köpek Kıyafeti

Tıpkı insanlar gibi köpeklerde de mevsime göre farklı çeşitlerde köpek kıyafeti bulunur. Kışın köpeğinizi gezdirirken üşümemesi için köpek kazağı gibi kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Havaların daha sıcak olduğu yaz mevsiminde ise ince kumaştan üretilen köpek giysileri uygun seçimler arasında yer almaktadır. Ayrıca köpeğinizle birlikte denize gittiğiniz zamanlarda dostunuzun güvenliği için mutlaka köpek can yeleği bulundurmalısınız. Klikli bağlarıyla vücuda tam oturan köpek can yelekleri, fosforlu yapısıyla geceleri de köpeğinizin rahat görünmesini sağlar.

Dişi köpek kıyafetleri arasında ise köpek elbisesi pet sahiplerinin en çok tercih ettiği ürün çeşitlerinden biridir. Renkli ve farklı desenlere sahip olan köpek elbiseleri, köpeğinize daha şık bir görünüm kazandırır.

Hemen hemen her köpek cinsine köpek kıyafeti giydirmeniz mümkündür. Örneğin sevimlilikleri ile meşhur olan Golden ve Chow Chow cinsleri için de Golden köpek kıyafetleri ve Chow Chow köpek kıyafetleri bulunmaktadır.

Köpek kıyafetlerinin diğer çeşitleri arasında köpek çorabı, köpek bandanası ve köpek ayakkabısı gibi ürünler bulunur. Çorap ve ayakkabılar soğuk havalarda ya da köpeklerin patilerini korumak için pet sahipleri tarafından tercih edilir. Köpek bandanaları ise fosforlu özelliğinden dolayı gece görüşü ve güvenlik açısından köpeğinizi daha görünür hale getirir.

Köpek Kıyafetleri Fiyatları

Pet sahipleri tarafından köpek kıyafetleri lüks bir harcama olarak görülebilmektedir. Hal böyle olunca da pahalı bir aksesuar olarak bilinirler. Ancak köpek kıyafetleri ucuz fiyatlarla da satın alınabilmektedir. Marka ve ürün boyutlarına göre fiyatları değişkenlik gösteren köpek kıyafetlerini Pet İhtiyaç güvencesiyle sitemizden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.