x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 68 ürün görüntüleniyor.
(0)
6.786,67 TL
6.108,01 TL
Sepette %15 indirim ile 5.191,81 TL
(0)
3.471,04 TL
3.123,94 TL
Sepette %15 indirim ile 2.655,35 TL
(0)
1.425,59 TL
1.283,03 TL
Sepette %15 indirim ile 1.090,58 TL
(0)
7.042,00 TL
6.337,80 TL
Sepette %15 indirim ile 5.387,13 TL
(0)
4.677,55 TL
4.209,80 TL
Sepette %15 indirim ile 3.578,33 TL
(0)
2.990,00 TL
2.540,90 TL
Sepette %15 indirim ile 2.159,77 TL
(0)
1.915,91 TL
1.724,32 TL
Sepette %15 indirim ile 1.465,67 TL

Kedi Taşıma Çantası ve Kedi Kafesi

Evcil kediler, dışarı çıkmayı pek sevmeseler de bazı durumlarda çıkmaları gerekir. Uzun süre evde tek başına kalamayacakları için seyahate sizinle birlikte gelebilir ya da veteriner hekim kontrolüne götürmeniz gereken durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda kediniz huzursuz olacağı için onun rahatını bozmayacak bazı önemli ürünler vardır. Kedi taşıma çantası, bu ürünlerin en önemlisidir.

Kedi Seyahat Çantası Nasıl Olmalı?

Kedi taşıma çantaları, kedinizi dışarı çıkarmanız gereken durumlarda oldukça yararlı bir üründür. Minik dostunuzun ürkmeden güvenli bir şekilde yolculuk yapmasını sağlar. Her mevsimde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kedi çantaları, birçok renk ve model seçeneğine sahiptir.

Kedi sahipleri kedi seyahat çantası seçerken ilk dikkat ettikleri nokta sağlamlıktır. Aldığınız taşıma çantasının sağlam ve kaliteli olması gerekir. Çünkü dışarıda huysuzlanan kediler tüm güçlerini kullanarak dayanıksız olan çantaların kapaklarını açmayı başarabilirler. Böyle bir durumu yaşamamak için kaliteli bir kedi çantası seçmenizi öneririz.

Kedi taşıma çantaları; otobüste, dolmuşta, arabada ya da yaya olarak yürüdüğünüzde kolaylıkla kullanılabilir. Uzun süreli kullanımlar için bir ürün alacaksanız kedinizin boyutunu da göz önünde bulundurmalısınız. İri kediler için geniş kedi kafesleri daha rahat yolculuk yapmalarına olanak sağlar. Ayrıca altına sereceğiniz yastık, havlu gibi yumuşak nesnelerle rahatça uyumalarını sağlayabilirsiniz. Kedi taşıma çantasına girmeyi reddeden kediler ise kedi ödül mamaları ile ödüllendirilebilir. Plastik ya da demir telli kapılardan oluşan kedi kafesi çeşitleri, en rahat ve en dayanıklı ürünlerden biridir.

Kedi Taşıma Çantası Çeşitleri

Kedi taşıma çantaları eskiden çok fazla çeşide sahip değildi. Tamamı ya da ön kapak kısmı plastik ve demir tellerden oluşan kedi kafesleri dışında bir ürün bulmak zordu. Ancak son yıllarda pet sahiplerinin çok daha farklı kedi taşıma çantasına ulaşması mümkün. Petihtiyac.com’da da hem sizin hem de minik dostunuzun konforunu sağlayacak birçok farklı çeşit kedi taşıma kutusu bulunmaktadır.

Kedi Taşıma Kafesi

Genel olarak üst tarafı kapalı, yan ya da ön tarafı tellerden oluşan kedi taşıma kafesi, en yaygın olarak kullanılan taşıma çantalarındandır. Özellikle uzun süreli araba ve otobüs yolculuklarında tercih edilir. Kafeslerin için diğer modellere göre daha geniş olduğu için kediler biraz daha geniş hareket alanı bulabilir. Elde taşımak için ise pek pratik olduğunu söyleyemeyiz. Kedinin ağırlığı ile birlikte uzun süre yürümeniz gereken durumlarda zorlanabilirsiniz. Kedi kafesi fiyatları, ürünün boyutuna ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Kedi Taşıma Sırt Çantası

Son yıllarda kullanımı artan kedi taşıma sırt çantaları, pet sahipleri için kullanımı rahat bir üründür. Normal bir sırt çantası gibi kullanabilirsiniz. Kedinizin güvenliği için ise çantayı göğsünüze asmanızı öneririz. Çantanın ön tarafında bulunan delik sayesinde kediniz hem dışarıyı izleyebilir hem de havasızlık gibi bir sorunla karşı karşıya kalmaz. Kaçma tehlikesine karşı ise çantanın içinde minik dostunuzu bağlayabileceğiniz aparatlar mevcuttur. Kedi taşıma sırt çantası, uzun süreli araba ya da otobüs yolculukları için pek uygun değildir. İç hacmi geniş olmadığı için kediniz rahatsız olup miyavlayabilir. Ayrıca iri bir kediye sahipseniz yine bu çantaları kullanmamanızı öneririz. Daha çok yolda yürürken pratik olan bir çantadır.

Astronot Kedi Taşıma Çantası

Yine son zamanlarda popüler olan bir üründür. Şeffaf kedi taşıma çantası olarak da bilinir. Kullanım açısından normal sırt çantalarına çok benzer. Dış kısımları sert plastikten üretilir. Kedilerin içeride huzursuz olmaması ve dışarı izlemesi için astronot başlığına benzeyen bir pencere bulunur. Pencere kısmı şeffaf ve kapalıdır. Çantanın farklı yerlerinde bulunan delikler sayesinde de içeri rahatça oksijen girmektedir. Normal kedi sırt çantası gibi yolda yürürken kullanmak için daha uygundur.

Çanta ve kafes tarzı kedi taşıma kutularının yanı sıra kedi taşıma sepeti ve kedi arabası gibi modelleri de sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Fiyatları

Kedi taşıma çantalarında en maliyetli ürün çeşitlerinden biri kedi taşıma arabalarıdır. Bebek arabalarına benzeyen bu arabalar, hem maliyetli hem de kullanışsız olduğundan fazla tercih edilmez. Diğer kedi taşıma çantalarının fiyatları da marka ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik gösterir. En sık kullanılan modellerden biri olan plastik kedi taşıma kafesleri, aynı zamanda fiyat olarak da en uygun ürünlerdendir. Sitemizde 25 TL’den 990 TL’ye kadar kedi taşıma çantası modeli bulunmaktadır.

Minik dostunuzun evdeki güvenliğini sağlayan ürünlerden biri olan kedi kapısı ürünlerine de en uygun fiyatlarla Pet İhtiyaç güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.