x
sadsad x
asdasd
1.jpeg (331 KB)
Filtrele
Toplamda 42 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  18,00 TL
  17,00 TL
  (0)
  Hediye
   14,90 TL

   Kısırlaştırılmış Konserve Kedi Maması

   Kısırlaştırılan kedilerde doğabilecek en büyük sorunlardan biri kontrolsüz kilo artışıdır. Bunun önüne geçmek için de minik dostunuzun beslenmesine ok dikkat etmeniz gerekir. Kısır kedilere özel olarak üretilen ve alt üriner sistem hastalıklarına karşı özel hazırlanmış formülü sayesinde kısır kedi yaş mamalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dengelenmiş içeriği sayesinde hem kedinizin sağlığını koruyun hem de küçük bir lezzet şöleni yaşatın.

   Kedinizin en iyi şekilde beslenmesi için dengeli besin içeriği, sağlığı destekleyici özellikleri ile Pet İhtiyaç olarak sizlere aradığınız kısır konserve kedi maması ürünlerini sunuyoruz. Konserve mamalar ile hem kedinizin severek tüketeceği bir öğün hazırlayabilir; hem de kilo almadan sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz.

   Kısırlaştırılmış Yaş Kedi Mamasının Farkı

   Kısır (Steril) yaş kedi mamaların temel kullanım amacı kısırlaştırılan kedinin obezite sorunları ile karşı karşıya kalmasının önüne geçmektir. Kısırlaştırılan kediler daha az hareket ettikleri için kilo almaya müsaittirler. Özel içeriği sayesinde minik dostunuzun daha sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hatta zaman zaman kedi ödülleri ile de beslenmelerine takviyede bulunabilirsiniz.

   Neden Kısırlaştırılmış Kedi Maması?

   Kediler kısırlaştırıldıktan sonra metabolizmaları değişime uğramaktadır. Bu noktada bu yeni metabolizmaya uygun mamalarla beslenmesi gerekir. Genel olarak kısırlaştırılmış kedi mamalarının özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

   • İdrar yollarında oluşacak taşların önüne geçer. Bu durum özellikle erkek kedilerde çok sık görülmektedir.
   • Mamanın kolay bir şekilde sindirilmesi sağlanmaktadır.
   • Bu mamaların kalorisi oldukça düşüktür. Kısırlaştırma ameliyatının ardından kedinizin hem metabolizması yavaşlamakta hem de eskisi kadar hareketli olmamaktadır. Bu nedenle kısırlaştırılmış kedi mamaları kedilerinizin ihtiyacından fazla kalori alarak kilo almasının önüne geçmektedir.
   • Yağ oranı düşük; protein oranı yüksektir.

   Kısırlaştırılmış Konserve Kedi Maması Markaları

   Piyasada kısırlaştırılmış kedi konserve mama üreten pek çok marka bulunmaktadır. Pet İhtiyaç olarak sizlere dünyaca tanınan, testlerle onay alan mama markalarını paylaşıyoruz. Böylelikle hem içerik hem de genel üretim standartları bakımından beklentilerinizin üzerinde ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Tuz ve yağ oranı düşük, protein ve besleyicilik bakımından zengin mamalar ile kedinize hem besleyici hem de ideal öğünler hazırlamanızda yardımcı oluyoruz. Konserve kedi mamaları kuru mamalara kıyasla kedilerin daha çok severek tükettiği ürünlerdir. Pet İhtiyaç kalitesi ile kedilerinizin sevdiği kısırlaştırılmış konserve mamalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   Kısırlaştırılmış Konserve Kedi Maması Fiyatları

    Sizlere sunduğumuz kısırlaştırılmış konserve kedi maması fiyatları oldukça makul ve karşılanabilirdir. Bütçenizi sarsmayan fiyatlarla, karlı ve avantajlı bir alışverişe imza atmak istiyorsanız hemen ürünlerimizi inceleyin! Minik dostlarınızı mutlu edin.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.