x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 43 ürün görüntüleniyor.
(0)
623,00 TL
528,90 TL
Sepette %15 indirim ile 449,57 TL
(0)
Hediye
  136,90 TL
  115,90 TL
  Sepette %15 indirim ile 98,51 TL
  (0)
  Hediye
   107,50 TL
   (2)
   Hediye
    106,00 TL
    89,90 TL
    (0)
    195,00 TL
    177,90 TL
    Sepette %15 indirim ile 151,22 TL
    (0)
    271,75 TL
    244,57 TL
    Sepette %15 indirim ile 207,88 TL
    (0)
    297,21 TL
    267,49 TL
    Sepette %15 indirim ile 227,37 TL
    (2)
    Hediye
     132,90 TL

     Kedi Vitaminleri

     Bu kategorimizde kedinizin yaşam kalitesini artıracak ve onun için ekstra takviye sağlayacak olan zengin içerik ve lezzetlerle hazırlanmış kedi vitaminlerini bulabilirsiniz. Kediniz için dengeli hazırlanmış içeriği ve özelliği olan kaliteli bir kuru mama ile besliyorsanız aslında çok fazla vitamin ve mineral takviyesine ihtiyaç duymazsınız fakat bazı durumlarda ekstra takviye olarak vitamin, mineral, esansiyel aminoasitler, omega3, omega6 ve balık yağları kullanabilirsiniz. Bu durumları hastalık, düşkünlük, iştahsızlık, aşırı tüy dökülmesi, deri problemleri, kalp hastalıkları gibi özetleyebiliriz.

     Kedilere Vitamin Takviyesi

     Dünyaca ünlü birçok markanın farklı çeşitlerde kedi vitamini bulunmaktadır. Mevcut kedi vitaminleri arasından kedinizin ihtiyacını karşılayacak olan en doğru ürünü bulup kedinize verebilirsiniz. Aksi halde yarardan çok zararını görebilirsiniz. Veteriner hekiminize danışmadan herhangi bir kedi vitamini kullanmamanızı öneririz.

     Yetişkin ve Yavru Kedi Vitaminleri

     Kedi vitaminlerini genel olarak yetişkin kedi vitaminler ve yavru kedi vitaminleri olarak ikiye ayırabiliriz. Yetişkin ve yavru kedilere özel içeriklerle üretilen vitaminler arasından en popüleri macunlardır.

     Yaşlı kedilerde durum biraz daha farklı olabilmektedir. Yaşı ilerleyen kedilerde hareket yavaşlıkları görüldüğü için beslenmeleri de dikkat etmek gerekir. C vitamini içeren kedi vitaminleri, yaşlı kediler için en uygun ürün çeşididir.

     Kedi Vitamin Macunu

     Kedi vitaminleri arasında en çok tercih edilen ve kedilerin de en çok sevdiği ürünler kedi vitamin macunlarıdır. Kullanım açısından en yaygın marka Gimcat kedi vitaminleridir. İçerisinde birçok vitamini barındıran macunlar, kedilerin tüy ve deri sağlığı açısından son derece önemlidir. Düzenli kullanım halinde tüy dökülmelerinde ciddi bir azalma yaşatır. Minik dostunuzun tüylerini daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşturur.

     Malt macunlar ise kedinizin yuttuğu tüylerin kolayca vücuttan atılmasını sağlar. Midesinde ya da bağırsağında tüy yumağı oluşumunu önler. Kedilerin en önemli tamamlayıcı besinlerinden biridir.

     Kedi Vitamini Nasıl Kullanılır?

     Genelde tüp halinde satılan kedi vitamin macunlarının kullanımı basittir. Tek seferde kedinize 3-4 cm kadar vermeniz yeterli olacaktır. Haftada kaç defa kullanacağınızı da mutlaka veteriner hekiminize danışmalısınız. Bazı kedilerin ihtiyacına göre haftada 2-3 defa verilmesi uygunken, bazı kedilerde her gün verilmesi tavsiye edilebilir.

     Macunların oda sıcaklığında ve serin bir yerde muhafaza etmesi önerilir. Kullanmadığınız zamanlarda da kapağı mutlaka olmalıdır.

     T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.