sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 15 ürün görüntüleniyor.
(0)
945,00 TL
802,90 TL
Sepette %15 indirim ile 682,46 TL
(0)
Hediye
  15,00 TL
  11,50 TL

  Akvaryum Isıtıcısı ve Dereceleri

  Akvaryum içinde yaşayan bazı balıkların sağlığı açısından suyun derecesi çok önemlidir. Su sıcaklığı doğru bir şekilde ayarlanmazsa akvaryum içinde yaşayan canlılar şok geçirip ölebilir. Bu tarz olayların önüne geçmek için ise mutlaka akvaryum ısıtıcısı kullanmalısınız. Akvaryum ısıtıcıları, akvaryum suyunu olması gereken ısıda tutar.

  Akvaryum Su Isıtıcısı Çeşitleri

  Discus, lepistes, melek balığı gibi tropikal balık türlerinden birini besliyorsanız mutlaka akvaryum ısıtıcısı kullanmanızı öneririz. Çünkü bu tarz balıklar ısı değişimlerini pek sevmez ve kolayca etkilenirler. Bu nedenle her akvaryuma özel akvaryum su ısıtıcısı satılmaktadır. Örneğin, büyük bir akvaryuma sahipseniz güçlü watt gücü yüksek bir ısıtıcı tercih etmelisiniz. Aksi halde seçtiğiniz ısıtıcının pek bir işlevi olmayacaktır.

  Uzun süre kullanabileceğiniz bir akvaryum ısıtıcısı satın almak istiyorsanız mutlaka otomatik termostatı olan bir cihaz seçmelisiniz. Otomatik termostatlı su ısıtıcılar, yaşanabilecek en küçük su değişimlerini algılar ve çalışmaya başlar. Su azaldığında ise otomatik olarak kapanır. Böylece ortaya çıkabilecek zararların önüne geçmiş olur.

  Sitemizde Eheim, Eurogold, Ista, Tetratec gibi ünlü markaların akvaryum su ısıtıcısı çeşitlerini inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.