x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 50 ürün görüntüleniyor.
(1)
Hediye
  1.230,00 TL
  1.032,90 TL
  (1)
  Hediye
   3.355,00 TL
   2.693,90 TL
   (0)
   Hediye
    3.355,00 TL
    2.693,90 TL
    (0)
    Hediye
     3.355,00 TL
     2.693,90 TL
     (0)
     Hediye
      1.230,00 TL
      1.032,90 TL
      (0)
      Hediye
       3.355,00 TL
       2.693,90 TL
       (0)
       Hediye
        3.355,00 TL
        2.693,90 TL
        (0)
        Hediye
         3.355,00 TL
         2.693,90 TL

         Az Tahıllı Kuru Köpek Maması

         Dengeli, köpeğiniz için besleyici ve ideal öğünler oluşturmaya ne dersiniz? Sitemizdeki az tahıllı köpek mamaları ile köpeğinizin en iyi şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Pet İhtiyaç olarak sizlere popüler ve güvenilir markaların ürünlerini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz!

         Neden Az Tahıllı Köpek Maması Tercih Edilmeli?

         Köpek mamaları az tahıllı, tahılsız, light, yoğun tahıllı, yağlı gibi pek çok farklı yoğunlukta üretilmektedir. Köpekler; doğada etçil beslenmekte, ancak arada midelerini ve sindirim sistemlerini rahatlatmak için sebze tüketmektedir. Dolayısıyla köpeğinizin beslenmesinde yoğun tahıl aslında yoktur. Evrimsel olarak yoğun tahıla ihtiyaç duymadığından onlara yoğun tahıllı mamalar vermeniz köpeğinizin sağlığına uzun vadede zarar verecektir. Köpeğiniz için sağlıklı, dengeli, besleyici öğünler oluşturmak istiyorsanız hemen az tahıllı mamalarımızı inceleyebilirsiniz!

         Az Tahıllı Köpek Maması Özellikleri

         Pet İhtiyaç olarak sizlere pek çok farklı az tahıllı köpek maması markaları sunuyoruz. Sunduğumuz ürünlerin özellikleri genel olarak şu şekildedir:

         İyi Bir Vücut Yapısı: Az tahıllı mamalar köpeğinizin kilolu olmasının önüne geçerek iyi bir vücuda sahip olmasını sağlar. Bilindiği üzere köpeklerde pek çok hastalık fazla kilolar nedeniyle oluşur. Köpeğinizin kilosunu dengede tutarak köpeğinizin sağlığına yatırım yapabilirsiniz.

         Yüksek Sindirilebilir Öğünler: Sindirim sisteminin desteklenmesi köpeğinizin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlar. Bunun için size sunduğumuz ürünler hassas pişirme işlemi ile hazırlanmakta ve bağışıklık sisteminize destek olmaktadır. Mamalar içerisinde yer alan prebiyotik lifler bağırsaklardaki yararlı bakterileri besleyerek köpeğinizin hastalanma riskini azaltır.

         Besleyici Öğünler: Yoğun protein ve düşük karbonhidrat oranı ile az tahıllı mamalar köpeğinizin yoğun tahıllı mamalara kıyasla çok daha sağlıklı beslenmesini sağlar. Eğer köpeğinizin boş kalori almasının önüne geçmek istiyorsanız az tahıllı kuru köpek mamaları tam köpeğinize göre!

         Serbest Gezen Hayvanlardan Elde Edilen Mamalar: Çiftlik hayvanlarından üretilen mamalar köpeğinizin sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Pet İhtiyaç olarak sizlere serbest gezen, doğal ortamda yaşayan hayvanlardan elde edilen mamaları sunuyoruz. Aynı şekilde, mamalar içerisinde yer alan sebze ve meyvelerin de bol güneşte olgunlaşması ile elde edilen mama markalarını tercih ediyoruz. Böylelikle köpeğinizin evrimsel doğasına en uygun şekilde beslenmesine yardımcı oluyoruz.

         Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Az Tahıllı Köpek Mamaları Pet İhtiyaç’ta!

         Kaliteli, güvenilir ve köpeğinizin severek tüketeceği az tahıllı mamalar mı arıyorsunuz? Kategorimizi ziyaret ederek ekonomik az tahıllı köpek maması fiyatları ile avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz! Daha fazla beklemeyin; hemen ürünlerimizi inceleyin!

         T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.