sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 2 ürün görüntüleniyor.

Light Konserve Köpek Maması

Köpeğinizin düşük kalori ile beslenmesini mi istiyorsunuz? Pet İhtiyaç olarak sizlere köpeğinizin severek tüketeceği ve kilo almamasını sağlayan light konserve köpek mamaları sunuyoruz.

Neden Light Konserve Köpek Maması?

Köpeğiniz kısırlaştırıldıktan sonra ya da belirli bir yaştan sonra metabolizma hızı düşecektir. Bu nedenle yüksek kalori almaması gerekir. Aksi takdirde kilo almaya başlar ve sağlığı kötü yönde etkilenir. Bu konuda size yardımcı olan light (Diyet) mamalar, köpeğinizin yüksek kalori almadan beslenmesini ve formunu korumasını sağlar. Sitemizdeki light konserve köpek maması markaları dünya çapında tanınan, güvenilir ve pek çok farklı aromada üretilen ürünlerdir. Olgunlaşmış sebze-meyvelerden, yüksek lif ve proteinden imal edilen mamalar köpeğinizin en iyi şekilde beslenmesini sağlar. Aynı zamanda düşük tuz ve yağ oranı ile köpeğinizin böbreklerini korur.

Light Konserve Köpek Maması Fiyatları

Köpeğinizin en iyi ve sağlıklı şekilde beslenmesini sağlayan mamalarımızı sizlere ekonomik light konserve köpek maması fiyatları ile sunuyoruz. Avantajlı fiyatlar, güvenilir alışveriş seçenekleri ve hızlı teslimat imkanı ile ihtiyacınız olan ürünlere Pet İhtiyaç güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.