x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 160 ürün görüntüleniyor.

Kedi Ödül Maması

Kediler, doğası gereği eğitilmesi çok zor canlılardır. Kendi dünyalarında yaşar, itaat etmeyi pek sevmezler. Çoğu zaman siz onu ne kadar çok severseniz onun tepkisiz davranışlarına maruz kalma ihtimali yüksektir. Kısaca köpeklerin tam tersidir diyebiliriz. Peki eğitilmesi bu denli zor minik dostunuz sürekli başına buyruk mu kalacak dersiniz? Evet, belki kedinizin huyunu değiştiremezsiniz ancak ödül mamaları ile iyi davranışlarını ödüllendirebilirsiniz.

Ödül mamaları, az da olsa eğitilebilen kediler için harika bir teşvik besin kaynağıdır. Kedinizin yapmasını ya da yapmamasını istediğiniz hareketleri kedi ödül maması ile ödüllendirdiğiniz takdirde zaman içinde bu davranışları benimseyecektir. Tabi minik dostunuzu küçük yaşlardan itibaren uyarmaya başlarsanız daha kolay sonuç alabilirsiniz. Çünkü yavru kedilerin, yetişkin kedilere göre eğitilmesi daha kolay olacaktır.

Kedilerinizi mutlu etmek ve onlarda olumlu davranış modeli geliştirmek ister misiniz? Kedinize vereceğiniz kedi ödülü kedinizle aranızdaki bağı güçlendirecek ve daha uysal olmalarına yardımcı olacaktır. Pet İhtiyaç olarak sizlere pek çok farklı kedi ödülünü ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Kedi Ödül Maması Ne Zaman Verilir?

Kedi ödül mamalarını minik dostunuzun davranışlarını ödüllendireceğiniz zamanlarda verebilirsiniz. Hali hazırda tuvalet alışkanlıkları olan kedilere, yavru yaşlardan itibaren her tuvaletini yaptığında ödül maması vererek alışma sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Ya da koltukları tırmalamayı seven bir kediniz varsa bu davranışından vazgeçirmek için ödül maması kullanabilirsiniz.

Ödül mamalarını sadece davranış ödüllendirmek için vermenize gerek yok. Kedi ödülleri içinde bulunan besleyici besin kaynakları, kediniz için harika bir lezzet olacaktır. Mamasından hariç olarak ek olarak da zaman zaman ödül mamalarından verebilirsiniz.

Kuru mamalara iyi bir alternatif olan kedi ödüllerinin kedi ödül çubuğu, kedi ödül tableti ve kedi ödül sıvıları olarak farklı çeşitleri bulunmaktadır. Markasına göre hindili, biftekli, tavuklu, peynirli, somonlu, kısır gibi çeşitleri olan kedi ödüllerini Pet İhtiyaç kalitesi ve güvencesiyle sipariş edebilirsiniz.

Neden Kedi Ödülleri Alınmalı?

Kediler doğaları gereği çabuk sıkılan canlılardır. Köpekler gibi eğitilmeleri çok zordur. Ancak bu kedilerde de birtakım olumlu davranış kalıpları geliştirilemeyeceği anlamına gelmemelidir. Kedi ödülleri bu kapsamda sizlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kedileriniz olumlu davranışlara yönelirler. Özellikle sevmediğiniz davranışları yapmayıp istediğiniz davranışı yaptığında ödüllendirmek kedinizde bu davranış kalıbının gelişmesini sağlayacaktır.
  • Kedinizi çok mutlu eder. Çoğumuz uzun süre evde olmuyoruz. Kedilerimiz tek başına kalıyor ve bizi bekliyorlar. Arada bir onlara vereceğiniz kedi ödül maması kedinizin kendisini çok daha iyi ve mutlu hissetmesini sağlayacaktır.
  • Aranızdaki bağı kuvvetlendirir. Özellikle kedinizi yeni sahiplendiyseniz ve size güvenmesini istiyorsanız ödüller imdadınıza yetişecektir. Kedinizin size daha çabuk ısınmasını sağlayacaktır.
  • Kediler değişik tatları ve nesneleri severler. Onlara vereceğiniz ödüller kedinizin ilgisini çekecektir. Bu da kolay sıkılan doğalarını şaşırtmak bakımından size büyük avantaj sağlayacaktır.
  • Yavru kedilerin tuvalet, mama – su kabı eğitiminde sizin destekçiniz olacaktır. Özellikle annesiyle çok vakit geçirememiş yavrular bu eğitimlerde sorun yaşayabilir. Onlara vereceğiniz ödüller ile eğitim süreçlerini olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

Kedi Ödülü Fiyatı

Kedinizi ödüllendirmek mi istiyorsunuz? Pet İhtiyaç olarak her bütçeye uygun ve her kesime hitap eden pek çok farklı ödülü sizlere sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz ekonomik kedi ödülü fiyatları ile kedinizi bütçenizi zorlamadan mutlu edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlar ve hızlı teslimat seçeneklerimiz ile aldığınız ürünlere en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.