sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 72 ürün görüntüleniyor.
KARGO
BEDAVA
561.5833
Pawise - Pawise Köpek Yıkama Aparatı
KARGO
BEDAVA
296.5833
Pawise - Pawise Köpek Ayak Yıkama Aparatı Medium
KARGO
BEDAVA
309.9167
Beaphar - Beaphar Keep Off Kedi Uzaklaştırıcı Sprey 100 Ml
KARGO
BEDAVA
3466.5833
Bilicra - Bilicra Pure Akıllı Hava Temizleyici
KARGO
BEDAVA
467.4167
Trixie - Trixie Köpek Kedi Tavşan Çiş Temizleyici 750 Ml
KARGO
BEDAVA
566.5833
Trixie - Trixie Kedi ve Köpek Uzaklaştırıcı Jel 460 Gr
KARGO
BEDAVA
471.5833
Trixie - Trixie Köpek Tüy Toplama Eldiveni Kırmızı
KARGO
BEDAVA
529.0833
Trixie - Trixie Köpek ve Kedi Havlusu 66x43 Cm
KARGO
BEDAVA
369.0833
Trixie - Trixie Petler İçin Özel Islak Mendil 30'lu

Köpek Temizlik ve Uzaklaştırıcılar

Köpek besleyenlerin başına en çok gelen kazaların başında köpek dışkı ve çiş sorunları gelir. Bu kategori altında da köpeğinizin dışkı ve çiş kaçırma problemlerin çözümleri için kullanacağınız en doğru ürünlere ulaşabilirsiniz.

Köpek Tuvaleti Temizlik Ürünleri

Köpek temizlik ve uzaklaştırıcıları küçük kazalar sonucu yanlış yerlere yapılan idrar ve dışkı için kullanılır. Bunun dışında leke gidermek, çimleri korumak, kemirme problemi olan köpekleri uzak tutmak gibi durumlarda kullanıldığında da doğru sonuç verir.

Düşünülenin aksine çamaşır suyu ve diğer yüzey temizleyiciler kokuyu ya da lekeyi nötralize etmediği için koku ve leke her zaman devam etmektedir. Bu bölgenin kokusunu alan köpek, aynı yere sürekli çişini ve tuvaletini yapmaya devam edecektir. Köpek uzaklaştırıcı ve temizliği kategorimizdeki ürünler bu sorun kökünden çözer ve tekrarlanmasının önüne geçer.

Köpek leke ve koku giderici ürünler arasında bulunan sprey, pudra ve jeller ile istenmeyen kazalara son verebilirsiniz. Köpeğiniz istemediğiniz bir yere tuvaletini yaptığınızda bu ürünlere o bölge üzerinde kullanırsanız, tuvaletinin kokusunu alamayan köpek aynı yeri kullanmayacaktır.

Temizlik ve uzaklaştırıcı kategorimizde bulunan bir diğer ürün grubu da köpek tüy toplayıcı çeşitleridir. Evcil köpeklerde tüy dökülme problemi sık sık görüldüğünden köpek tüy toplayıcı ürünleri koltuk, yastık, halı, kıyafetlerde kullanabilirsiniz.

Köpek temizliği için gerekli olan tuvalet torbası, temizlik mendili, köpek havlusu, kafes spreyi gibi ürünleri de köpek temizlik ürünleri kategorimizde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.