x
sadsad x
asdasd
10 Mayıs 2021
Basenji Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Kökenleri Antik Mısır’a dayanan Basenji, çok eski bir köpek ırkıdır. Minik boyutlarından beklenmeyecek biçimde atletik bir gövdeleri olan bu köpekler, kediler gibi kendilerini yalayarak temizleme özellikleri ile dikkat çekerler.

05 Mayıs 2021
Cane Corso İtaliano Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Kusursuz birer koruma ve bekçi köpeği olan Cane Corso İtaliano cinsi köpekler, tanımadıkları insan ve diğer canlılara çok saldırgan bir tavır gösterebildikleri için yavruyken çok iyi bir eğitimden geçirilmeli ve sosyalleştirilmeleri gerekir.

03 Mayıs 2021
İngiliz Cocker Spaniel Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Bir av köpeği cinsi olan İngiliz Cocker Spaniel köpekler, iyi huylu olmalarıyla bilinirler. Zeki köpekler olan İngiliz Cocker Spaniellar, sahiplerini mutlu etme eğilimleri nedeniyle kolay eğitilirler.

29 Nisan 2021
Peru İnka Köpeği Özellikleri ve Bakımı

Peru’nun kültürel mirası olan Peru İnka köpekleri, safkan köpek cinslerindendir. Tüylerinin seyrek ve kısa olması nedeniyle derisi çok hassas olan bu köpeklerin görünümleri de diğer köpek cinslerinden oldukça farklıdır.

26 Nisan 2021
Havanese Cuban Bichon Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Küba kökenli olan Havanese Cuban Bichon köpekler, anavatanlarının sıcaklığını yansıtırlar. Çok oyuncu, neşeli ve hareketli küçük ırklardan biri olan bu sevimli köpekler, sahiplerine düşkünlükleriyle bilinirler.

19 Nisan 2021
Chinese Shar-Pei Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Chinese Shar-Pei cinsi köpekler; buruşuk yüzleri, kat kat derileri ve küçük gözleri ile çok sevilen ve çok değerli bir ırktır. Bu köpekler, adlarından da anlaşılacağı gibi Çin kökenli canlılardır. Zeki, korumacı ve sadık hayvanlar olan Shar-Peiler, yabancılara karşı sahiplerini koruma eğilimi gösterirler.

14 Nisan 2021
Shih Tzu Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Süs köpeği cinslerinden biri olan Shih Tzu köpekler, küçük ırklar arasında en popüler olanlarından biridir. Zeki, meraklı, cesur, neşeli ve son derece eğlenceli olan Shih Tzu cinsi köpekler, kısa zamanda sizin onu çok sevmenizi sağlayıp vazgeçilmeziniz olacaktır.

12 Nisan 2021
Bandogge Mastiff Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Kusursuz birer koruma köpeği olan Bandogge Mastiffler, sahiplerine çok sadık hayvanlardır. Maalesef geçmişte dövüş köpeği olarak yetiştirilen bu köpekler, doğalarının gereği olarak tanımadığı insan ve diğer hayvanlara karşı saldırgan bir tutum sergileyebilirler.

09 Nisan 2021
Sosis Köpek (Dachshund) Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Sosis köpek olarak da bilinen Dachshunds köpekler, koku duyuları çok gelişmiş av köpekleridir. Enine uzun gövdeleri, kısa bacakları ve sarkık kulaklarıyla çok sevimli bir görünümleri olan bu köpekler, çok zeki köpeklerdir ancak inatçı yapıları eğitimlerini zorlaştırır.

06 Nisan 2021
Cavalier King Charles Spaniel Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Çok eski bir köpek ırkı olan Cavalier King Charles Spaniel köpekler, hem çok uslu hem de neşeli ve oyuncu canlılardır. Sahibinin duygularına duyarlı olması nedeniyle onları hem sakinleştirip hem de mutlu ederek eğlendirme konusunda çok başarılıdırlar ve tüm bu olumlu özelliklerinin yanında çok da zekidirler.

1 2 3 .... 9 10 11 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.