x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 517 ürün görüntüleniyor.
(0)
768,00 TL
691,20 TL
Sepette %15 indirim ile 587,52 TL

Köpek Sağlık Bakım Ürünleri

Evcil hayvan besliyorsanız ciddi sorumluluklarınızın da olduğunu bilmeniz gerekir. Köpekler de sorumluluk ve emek isteyen evcil hayvanlardan biridir. Beslenmesinden tuvaletine, gezdirmesinden aşılarına kadar her şeyiyle ilgilenmelisiniz. Köpek sağlık ve bakım ürünleri kategorimizde sadık dostunuzun daha iyi bir hayat sürmesini sağlayacak birçok ürünü bulabilirsiniz.

Köpek Bakım Ürünleri

İnsanlar gibi köpeklerin de bazı bakım ürünlerine ihtiyaçları vardır. Bu bakımları düzenli olarak siz gerçekleştirmelisiniz. Size zorlu bir süreç olarak gelse de dostunuzun iyiliği için bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Konu bakım olunca özellikle yavru köpek bakımı çok önemlidir. Dostunuzun kişisel bakımlarını küçük yaştan itibaren düzenli hale getirirseniz daha sağlıklı bir hayat sürecektir.

Köpek bakımının en önemli işlerinden biri köpeğin taranmasıdır. Taranmayan köpeklerin tüyleri düğümlenebileceği için düzenli olarak taramalısınız. Köpeğinizin ırkına göre satın alabileceğiniz köpek tarağı ya da köpek fırçası sayesinde bu bakımı kolayca yapabilirsiniz.

Kedilerin aksine köpekleri yıkamak gerekir. Köpeğinizin temizliği açısından önemli olan yıkama işleminde köpekler için özel olarak üretilen köpek şampuanı kullanmalısınız. Hangi sıklıkla yıkanması gerektiği ise dostunuzun cinsine bağlıdır. Bu sebeple mutlaka veteriner hekiminize danışmanızı öneririz.

Tırnak ve diş bakımları da düzenli olarak sağlanmalıdır. Her gün köpeğinizin dişlerini fırçalamanız için köpek dış fırçalarından kullanmalısınız. Ayrıca diş taşlarını da uygun ürünlerle temizlemeniz dostunuzun ağız sağlığı açısından çok önemlidir. Uzayan tırnaklarını ise köpek tırnak makasları ile kesmeniz gerekmektedir.

Köpek Sağlık Ürünleri

Kulak, diş, göz, ağız temizliği de ihmal etmemeniz gereken bakımlardır. Söz konusu sağlık olunca bu tarz bakımlara daha fazla özen göstermelisiniz. İhtiyacınız olan köpek malzemeleri ve köpek sağlık ürünlerini en uygun fiyatlarla Petihtiyac.com’dans atın alabilirsiniz. Unutmayın ki gün içerisinde çok küçük bir zamanınızı harcayarak dostunuzun daha sağlıklı, hijyenik ve huzurlu bir yaşam sürmesi tamamen sizin elinizde.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.