sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 128 ürün görüntüleniyor.

Otomatik Köpek Tasması

Otomatik köpek tasmaları, köpek gezdirmek için en kolay tasma çeşitlerinden biridir. Kendiliğinden uzayıp kısalabilen tasarımı sayesinde hem sizin hem de sadık dostunuzun yürüyüş keyfi ikiye katlanacak.

Uzatmalı Köpek Tasması Nasıl Kullanılır?

Otomatik, yani uzatmalı köpek tasmalarının kullanım amacı köpeğinize rahat ve güvenli bir yürüyüş imkanı sağlamaktır. Bazen kalabalık ortamlarda dostunuza hakim olmakta güçlük çekiyorsanız uzatmalı köpek tasmasını istediğiniz uzunluğa getirip kullanabilirsiniz. 3, 5 ve 8 metrelik çeşitleri bulunan otomatik tasmaların sabitleme özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca bazı modellerde bulunan ledler, gece kullanımını da kolaylaştırmaktadır.

Mekanizmanın içinde bulunan makara sayesinde tasma uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ancak köpeğinizin kontrolü ve güvenliği açısından ipin uzunluğunu çok fazla uzatmamanızı öneririz. Otomatik tasmaların normal gezdirme tasması modellerine göre en büyük farkı kullanım ve kontrol kolaylığıdır.

Otomatik köpek tasması kategorimizde Flexi köpek tasması, Flippy köpek tasması, Ferplast köpek tasması, New Comfort köpek tasması gibi ünlü markaların ürünlerine en uygun fiyatlarla Petihtiyac.com’dan sahip olabilirsiniz.

Genel olarak otomatik tasma fiyatları ürünün markası, uzunluğu ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.