sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 7 ürün görüntüleniyor.
(1)
Hediye
  1.190,00 TL
  1.003,90 TL
  Sepette %15 indirim ile 853,31 TL

  Kısırlaştırılmış Köpek Maması

  Kısırlaştırılan dişi ve erkek köpeklerin en büyük problemlerinin başında çabuk kilo alımı gelir. Çünkü kısırlaştırma operasyonundan sonra köpekler daha az hareket eder, daha çok uyur ve tembelleşir. Yağlı mamaları yakmakta zorlanırlar. Ve ileride ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalırlar. Bu nedenle kısır köpeklerin mutlaka kısırlaştırılmış köpek maması kullanmaları gerekir.

  Kısırlaştırılmış köpek maması, kısır köpeklerin en önemli besin kaynağıdır. Özel içeriği sayesinde köpeğinizin kilo almasının önüne geçer. Kısırlaştırma operasyonundan hemen sonra bu mamaya başlamanız gerekmektedir. Kısır köpeklere kuru köpek maması ve yaş köpek maması dışında bir yiyecek verilmesi tavsiye edilmemektedir. Mama dışındaki gıdalar da kısır köpeklerde kilo alımını hızlandıran faktörler olarak bilinir.

  Kısırlaştırılmış Köpek Maması Nasıl Seçilir?

  Köpeğinizi kısırlaştırmadan önce hangi köpek maması markasını kullanıyorsanız, o mamanın kısır köpek mamasını seçmeniz daha iyi olacaktır. Çünkü aynı marka mamadan devam etmeniz köpeğinizin yeni mamasına alışma süresini kısaltır.

  Kısırlaştırılmış Kuru Köpek Maması Markaları

  Kısırlaştırılmış köpeğinize vereceğiniz mamanın güvenilir ve tanınan bir marka olması çok önemlidir. Çok bilinmeyen, test onayından geçmemiş mamalar köpeğinize dengeli öğün sunma konusunda yetersiz kalabilir. Bu nedenle seçeceğiniz mama markasının güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Pet İhtiyaç olarak sizlere dünya çapında bilinen, popüler, test onaylı ve güvenilir markalar sunuyoruz. Böylelikle köpeğiniz için en doğru tercihleri kolaylıkla yapmanızda size yardımcı oluyoruz.

  Pet sahipleri sıklıkla tercih ettiği Proplan kısır köpek maması, N&D kısır köpek maması, Hill’s köpek maması gibi markaları en uygun fiyatlarla Petihtiyac.com’dan satın alabilirsiniz.

  Kısırlaştırılmış Köpek Maması Nasıl Seçilir?

  Köpeğiniz için en ideal kısır kuru köpek maması seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok husus vardır:

  • Öncelikle mamaların içeriğine bakmanız gerekir. Eğer mama içeriğinde çok yüksek karbonhidrat ya da yağ bulunuyorsa bu mamaları tercih etmemelisiniz. Yüksek protein ve daha düşük kalorili mamaları seçmelisiniz.
  • Tuz oranı düşük mamayı tercih edin. Kısırlaştırma ameliyatından sonra köpeğinizin böbrekleri daha hassas olacaktır. Bu nedenle tuz oranı yüksek mamalardan kaçınmanızda fayda vardır.
  • İlk etapta mama daha az yağlı olduğundan köpeğiniz mamayı yemek istemeyebilir. Bu duruma en iyi şekilde adapte olması için kuru mamaların yanı sıra kısırlaştırılmış konserve köpek maması vermenizi öneririz.
  • Köpeğinizi kısırlaştırmadan önce hangi köpek maması markasını kullanıyorsanız, o mamanın kısır köpek mamasını seçmeniz daha iyi olacaktır. Çünkü aynı marka mamadan devam etmeniz köpeğinizin yeni mamasına alışma süresini kısaltır.

  Kısırlaştırılmış Kuru Köpek Maması Fiyatları

  Köpek mamalarının fiyatları seçeceğiniz markaya ve gramaja göre farklılık gösterecektir. Pet sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği Proplan kısır köpek maması, N&D kısır köpek maması, Hill’s köpek maması gibi markaları en uygun fiyatlar ile Pet İhtiyaç güvencesi ile satın alabilirsiniz. Avantajlı ve kampanyalı fiyatlarla alışveriş yapmak için hemen ürünlerimizi inceleyin!

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.