x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 3 ürün görüntüleniyor.
(0)
1.338,32 TL
1.204,48 TL
Sepette %15 indirim ile 1.023,81 TL
(0)
634,39 TL
570,95 TL
Sepette %15 indirim ile 485,31 TL

Köpek Mama Saklama Kapları

Köpeğinizin mamasını saklamak mı istiyorsunuz? Köpek maması saklama kabı modellerimiz ile köpeğinizin mamalarını uzun süre, taze bir şekilde saklayabilirsiniz.

Köpek Mama Saklama Kabı Özellikleri

Köpek sahiplenenlerin en çok şikayet ettiği konuların başında bozulan mamalar gelmektedir. Bu durumun önüne geçmenizi sağlayan saklama kapları pek çok fonksiyona sahiptir. Kullanımı ile sizlere pek çok kolaylık sağlamaktadır. Köpek maması saklama kaplarımızın özelliklerini şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Mama kapları darbeye ve çizilmeye dayanıklıdır. Bu özelliği ile uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Aldığınız mamaları kolayca mama kabına koyabilirsiniz. Mama kabının ağız kısmı mamayı kolayca kaba boşaltmanızı sağlamaktadır.
  • Ağzı kilitli poşetler zaman içerisinde deforme olduğundan mamalar bozulabilmektedir. Size sunduğumuz köpek maması saklama kabı modelleri hava ile teması kesen kapak yapısına sahiptir. Böylelikle köpek mamalarının taze bir şekilde saklanmasını sağlar.
  • Köpek mama saklama kapları bulaşık makinesine koyarak temizleyebileceğiniz ürünlerdir. Bu özelliği ile sizlere pratik hijyen olanağı sunmaktadır.
  • Köpekler bazen mama kokusunu alarak mama poşetlerini parçalayabilmektedir. Mama kapları hiç hava geçirmediğinden dışarı mama kokusu vermez. Böylelikle köpeğiniz saklama kabının varlığından haberdar dahi olmayacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.