sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 4 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  109,90 TL

  Papağan Vitamini

  Her canlı gibi papağanların da vitamin takviyelerine ihtiyaçları vardır. Aksi durumda yemleri ne kadar kaliteli olursa olsun bazı rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Hastalıkların ve çeşitli rahatsızlıkların önüne geçmek için papağan yemine takviye olarak A, B, D, E vitaminlerini ihmal etmemeniz gerekir.

  Papağan vitamini düzenli olarak kullanılmadığı durumlarda epilepsi, kemik yumuşaması, körlük gibi hastalıklar görülebilmektedir. Her vitaminin ayrı bir görevi olduğundan papağınızın ihtiyacına göre vermenizi öneririz. Ancak papağan vitaminini kuşunuza vermeden önce mutlaka veteriner hekiminize danışmalısınız.

  Sultan Papağanı B Vitamini

  Sultan papağanlar, en sık beslenen egzotik kuşlardan biridir. Her papağan gibi Sultan papağanlarının da vitaminlere ihtiyacı olduğunu unutmamak gerek. Papağanlar için en önemli vitaminlerden olan B vitamini de buna dahildir. Papağan B vitamini, papağanların tüylerini ve sinir sistemlerini güçlendirir. Hastalıklara karşı daha dirençli olmalarını sağlar.

  Papağan Vitamini Yararları

  - Mineral bloğu olarak satılan vitaminler kuşların daha sağlıklı bir gagaya sahip olmasını sağlar.

  - Papağanlara enerji ve canlılık kazandırır.

  - Yavru papağanlar için ekstra mineral ve kalsiyum kaynağıdır.

  - Güçlü bir tüy ve kemik yapısına kavuşmalarını sağlar.

  - Besleyici ve sağlıklıdır.

  Papağan Vitamini Fiyatları

  Papağan vitamini fiyatları ürün içeriği ve markaya göre değişkenlik göstermektedir. Eurogold, Beaphar, Apex, Vitasand gibi ünlü markaların ürünleri en sık tercih edilen papağan vitaminleri çeşitlerindendir. Petihtiyac.com’da papağan yemleri, papağan vitaminleri ve papağan kafesleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.