x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 12 ürün görüntüleniyor.
(0)
235,47 TL
Sepette %15 indirim ile 200,15 TL
(0)
191,44 TL
Sepette %15 indirim ile 162,72 TL
(0)
Hediye
  77,90 TL
  (0)
  260,90 TL
  Sepette %15 indirim ile 221,77 TL
  (0)
  Hediye
   35,50 TL

   Hamster Sağlık ve Bakım Ürünleri

   Bir hamsterınız varsa ya da sahiplenmeyi düşünüyorsanız aklınızda bulunması gereken birkaç konu vardır. Bunlardan en önemlisi hamsterların ilgiye ve bakıma ihtiyacı olan canlılar olduğudur. Beslenmesinden aşılarına kadar tüm ihtiyaçları ile titizlikle ilgilenmelisiniz. Bu doğrultuda da hamster sağlık ve bakım ürünleri son derece önemlidir. Petihtiyac.com’dan satın alabileceğiniz sağlık ve bakım ürünleri hakkında kısaca bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz;

   Plus N Mineral

   Kalsiyum ve mineral içeren bu ürünler, kemirgenlerin iskelet sistemi, tırnak oluşumu, deri ve tüy sağlığını destekler. Deri yapısını güçlendirir. Tüy dökümünü engeller, görme yeteneğini artırır. Gelişimi için faydalı bir üründür.

   Kemirgen Talaşları

   Kemirgenler için yatak malzemesi olarak kullanılır. Sıvı emici özelliği bulunur. Kafes içindeki kötü kokuları yok eder. Mantar, küf ve bakteri oluşumunu da engeller. Yumuşak ve kabarık talaşlar yatak kullanımı için de kullanılır.

   Yeşil Yonca

   Besin değeri yüksek olan yeşil yonca, kemirgen hayvanlar için hem ana hem de ödül yemi olarak kullanılabilir. Yüksek selülozlu yapısı sayesinde sindirime de yardımcı olur. Hamsterların kemirme ve ot arama içgüdüsü için ideal bir yemdir.

   Kemirgen Besleyici Taş

   Mineral açısından zengin olan besleyici taşlar, hamsterların diş sağlığı açısından oldukça faydalı bir üründür.

    

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.