x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Şentürkler Veterinerlik Hizmetleri 1996 yılından kurulup bu tarihten itibaren pet sektöründe olan ve bu konuda Türkiyenin önde gelen Veteriner Sağlık Hizmetlerinde acarkentvsm'nin de sahibi olan Şentürkler Veterinerlik Hizmetleri Hayvan Ürünleri San. Ltd Şti'ne aittir. Acarkentvsm kavacık acarkentte bulunmaktadır.

Hakkımızda,

Petihtiyac.com, 1996 yılında Acarkent Veteriner Kliniği ile sektöre başlangıç yapan daha sonra birikim ve tecrübesi ile Türkiye'nin önde gelen hayvan sağlığı konusunda gerek personel, techizat ekipmanları gerekse de mimarisi ile ön plana çıkan modern bir yapısı ile ön plana çıkmayı başarmış bir şirkettir.

Gerek misyon gerekse vizyon olarak pet sektöründe yapacağımız daha bir çok işimiz olduğunu düşündüğümüzden ve sektörün gelişimi ve siz değerli müşterilerin kaliteli hizmet almasına yardımcı olabileceğimizi düşündüğümüzden dolayı www.petihtiyac.com online satış mağazamızı açmış bulunuyoruz. Her türlü öneri, istek ve taleplerinize en iyi şekilde yardımcı olacak geniş ve kendi dalında bilgili çalışanlarımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Bizlerin bilgi birikimi deneyimi sizlerin istediklerini biliyor olmamız; sizlere en iyi, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti verebilmemizde bize yardımcı olacaktır.

Petihtiyac.com veterinerlik bilgisi ile bünyesinde 2 showroom, 2 klinik ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren adresi ile büyümeye devam ediyor.Toplamda 5206 m² kapalı alan, 1000 m² pet market alanı, 2800 m² stok depo alanı ve 1406 m² operasyon alanı ile minik dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını giderebilme vizyonuyla hizmet vermekteyiz.8806 barkod %99,9 reel stok ve % 100 orijinal ürün garantili çalışıyoruz. Ürünlerimiz doğrudan ithalatçı ve üretici firmalardan temin ediyoruz.Verimlilik ve ürün gamı gelişimindeki büyüme ile bayi portfolyosundaki hızlı artış; vizyon hedeflerimize büyük ölçüde katkı sağlıyor. Hayvan sever düşünce ilmini benimseyerek birçok iş kolundaki projelerimizde bu kriter doğrultusunda yol alıyoruz. Petihtiyac.com olarak teknoloji ve lojistik alanındaki geliştirmelerimizi hız kesmeden akıcılıkla devam ettiriyoruz. Petihtiyac.com interaktif işlemlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz teknolojiye sahiptir. Türkiye genelinde işlemlerinizi petihtiyac.com ve mobil uygulamalarımızdan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojiyi ikonik marka ve akıllı operasyonlarla bir araya getirerek müşterilerimiz için büyük değer yaratıyoruz. Sadece ihtiyaçlarınızı gidermek değil, giderirken sunulan kolaylığında farkında olarak dilediğiniz yöntemle sipariş oluşturabilir ve ödeme seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulduğu uygulamalarımız ile hizmet anlayışımızı harmanlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sektördeki tecrübemizin örnek alındığını ve uygulandığını görmenin gururu içerisinde benimsediğimiz ilkelerden vazgeçmeyerek devam ediyoruz.

www.petihtiyac.com

Çengeldere Mah. Polonez Yolu Caddesi no:64/2 Çavuşbaşı 34830 Beykoz / İstanbul

Şirket Ünvanı: Şentürkler Veterinerlik Hizmetleri San Tic Ltd Şti

Kayıtlı Olduğu Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

KEP (E-posta) Adresi:[email protected]

İletişim: 444 7 250

Mersis No:0809046310700019

Ticaret Sicil No:640559

Email: [email protected]

Vergi Numarası:8090463107

Saygılarımızla...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.