x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 25 ürün görüntüleniyor.
(0)
611,86 TL
Sepette %15 indirim ile 520,08 TL
(0)
1.110,00 TL
942,90 TL
Sepette %15 indirim ile 801,47 TL
(0)
766,73 TL
Sepette %15 indirim ile 651,72 TL
(0)
339,20 TL
Sepette %15 indirim ile 288,32 TL
(0)
Hediye
  101,00 TL
  86,62 TL
  (0)
  Hediye
   158,06 TL
   (0)
   425,90 TL
   Sepette %15 indirim ile 362,02 TL

   Kedi Tuvalet Paspası

   Kediler bakımı en kolay evcil hayvanlardan biridir. Sizden en büyük beklentileri maması ile suyunu ihmal etmemeniz ve tuvaletini temiz tutmanızdır. Başlarına buyruk bir karakterleri oldukları için diğer konularda canları nasıl isterse o şekilde davranırlar. Temizliklerini dahi kendileri yaparlar. Hatta rutin hayatlarının büyük bir zamanını temizliğe ayırdıklarını söylersek abartmış olmayız. Küçük yaşlardan beri yalanma alışkanlığını edinmelerinin en büyük sebebi de budur. Temizlik konusunda iyi olmaları size de hiç görev düşmüyor anlamına gelmiyor tabi. Özellikle tuvalet temizliği konusunda bazı görevlerinizin olduğunu söyleyebiliriz.

   Kedi Tuvalet Paspası Ne İşe Yarar?

   Ev dışına çıkmayan kediler tuvalet ihtiyaçlarını evde giderir. Bunun için de kedi tuvaleti ve kedi kumu gibi temel ürünlere ihtiyacınız olacaktır. Çünkü çoğu kedi içgüdüsel olarak tuvaletlerini her yere yapmaz. Ev içinde belirlediğiniz özel bir alanı olan ayırabilir, tuvaletini aynı yerde tutabilirsiniz.

   Kediniz tuvalette işini bitirdikten sonra evin çeşitli bölgelerine kum taşıyabilir. Bu durum da hijyen olarak sıkıntılı durumlar doğurabileceğinden kedi tuvalet paspası kullanmanızı öneriyoruz. Kedi paspası, tuvaletten çıkan kedinizin evin dışına kum taşımasının önüne geçer. Böylelikle kedinizin sağlığını da korumuş olursunuz. Yine patilerine yapışan idrarı ve dışkıyı kedi tuvalet paspası sayesinde üzerinde taşımasına engel olursunuz.

   Kedi paspası, tuvaletin önünde yer alır. Kediniz tuvaletten çıktıktan sonra bu paspas üzerine patilerine yapışan idrar ve dışkıyı bırakabilir. Dışkısının üzerine örttüğü sırada da kap dışına dökülen kumların büyük bir kısmı paspas üzerinde kalır. Kedi tuvalet önü paspası üzerinde kalan kumları tekrar kum kabına dökerek tasarruf da etmiş olursunuz.

   Kedi Paspası Temizliği

   Minik dostunuzun uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmesini istiyorsanız hijyene çok önem vermelisiniz. Kedinizin bir bakteriden kapacağı virüs, onun hayatını tehlikeye atabilir. Kedi tuvaleti temizliği de bu nedenle çok önemlidir. Düzenli olarak kumunu temizlemeli, ara sıra kum kabını yıkamalısınız. Tuvaleti temizlediğiniz zamanlarda kedi paspasını da temizlemeyi unutmayın. Aksi halde paspas üzerinde biriken bakteriler kedinizin sağlığı için bir tehdit olacaktır.

   Kedi tuvalet paspaslarının farklı boyut ve renkleri bulunmaktadır. Ev dekorunuza ve kedi tuvaletinin büyüklüğüne uygun bir paspası en uygun fiyatlarla Petihtiyac.com’dan satın alabilirsiniz.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.