sadsad x
asdasd

Köpek Cinsleri

Doberman Pinscher Özellikleri ve Bakımı

02 Temmuz 2020

Doberman Pinschers, 19. yüzyılın sonlarında Almanya'da ortaya çıktı ve çoğunlukla bekçi köpekleri olarak yetiştirildi. Rottweiler , Black and Tan Terrier ve Alman Pinscher dahil olmak üzere birçok köpek ırkının bir karışımı olduğuna inanılmaktadır .

Pomeranian (Boo) Özellikleri ve Bakımı

19 Haziran 2020

Pomeranian, Samoyed, Alaskan Malamute ve Norveç Elkhound'u içeren Spitz köpek ailesinin en küçük üyesidirPomeranian (Zwergspitz, Cüce Spitz, Loulou veya sevgiyle Pom olarak da bilinir) sadece 3 ila 7 kilo ağırlığındadır.

Sibirya Kurdu Özellikleri ve Bakımı (Husky)

05 Haziran 2020

Sibirya kurdu, gerçek adı ile Husky köpekler çarpıcı göz renkleriyle dünyada en çok sahiplenilen edilen köpek cinsleri arasında yer alır. Sert bakışlarının arkasında sakin bir ruh haline sahiptir sibirya kurtları.

Dogo Argentino Özellikleri ve Bakımı

03 Haziran 2020

Dogo Argentino tam bir bekçi ve koruma köpeğidir. Ailesine son derece bağlı olan bu dostumuz akıllı ve oyuncu karakterdedir. Çocuklarla arası her zaman iyidir ve iyi anlaşır. Tüm aile fertleri ile iyi ilişkiler kurar. Sevilmekten, ilgi gösterilmesinden hoşlanır. Orta- büyük bir ırk olması ile beraber kucakta vakit geçirmeye bayılır.

Beagle Özellikleri ve Bakımı

01 Haziran 2020

Beagle, iyi dostluk edebileceğiniz köpek ırklarından biridir. Özellikle ev içinde oldukça keyiflidir. Eğer sakin ve oturmayı seven bir yapınız varsa bu tüylü dostumuz size göre değil. Hiperaktif ve enerjik yapısı ile egzersiz ihtiyacı yüksek olan bir cinstir.

French Bulldog Bakımı ve Özellikleri

29 Mayıs 2020

French Bulldog, harika bir arkadaş olabilir. Komik, canlı ve insanlarla iyi geçinen özellikleri ile evde evcil hayvan tercihi için ideal bir seçimdir.

Alman Kurdu Bakımı ve Özellikleri

28 Mayıs 2020

Alman kurdu, Alman çoban köpeği, K9 polis köpeği diye de bilinir. Geçmişi 19.yy 'a kadar gider. İlk üretim amacı koyun gütme amaçlı olarak çoban köpekliğidir. Cesur, akıllı, itaatkar ve güçlü olan bu tüylü dostumuz polislikten, bekçiliğe, çobanlıktan, arama kurtarmaya ve rehberliğe kadar bir çok görevi başarı ile yerine getirebilecek kabiliyettedir.

Labrador Retriever Bakımı ve Özellikleri

27 Mayıs 2020

Labrador retriever sakin, meraklı, sahibinin memnuniyetine önem veren, vefakar bir köpek cinsidir. Egzersiz ihtiyacı yüksektir.

Golden Retriever Bakımı ve Özellikleri

26 Mayıs 2020

Golden retriever, Dünya'nın en akıllı köpekleri listesinde ilk 5 'tedir. Eğer golden cinsi bir köpeğiniz varsa, eviniz de 5-6 yaşlarında bir çocuk olduğunu varsayabilirsiniz. 

1 2
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.