sadsad x
asdasd
26 Ağustos 2021
Great Pyrenees Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Pyrenees Çoban Köpeği ismi de verilen Great Pyrenees köpek ırkı, iriliği ve adeta bir pamuk yumağına benzeyen beyaz ve sık tüyleri ile dikkat çeker. Zeki olmalarına rağmen lider ve dominant yapıları nedeniyle eğitimi zor olan bu köpekler, ailelerine bağlılıkları ve üstün sadakat duyguları ile nam salmışlardır.

23 Ağustos 2021
Leonberger Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Dünyanın en iri köpek ırklarından biri olan Leonberger, büyüklüğünden beklenenin aksine son derece kibar bir canlıdır. Koruma ve bekçi köpekliğinin yanında kurtarma köpeği olarak da görev alırlar. Aktif ve egzersiz ihtiyacı yüksek köpeklerdir.

18 Ağustos 2021
Swedish Vallhound Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

İsveç’in ulusal köpeği olan Swedish Valhound köpek ırkı, kısacık bacakları ile sosis köpek denilen Dachshundlar'ı andırırken yüz yapısı, kulakları ve kürkü ile kurt köpeklerine benzer. Genellikle çiftliklerde yaşayan ve hayvan sürülerini korumakla görevlendirilen Swedish Valhoundlar, minik boyutlarından beklenmeyecek şekilde atak hayvanlardır.

16 Ağustos 2021
Danua Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

İri olması ve korkutucu görünümünün tersine ailesine ve sahiplerine oldukça kibar ve sevgi dolu olan Danua, dünyanın en büyük köpek ırklarından biridir. Almanya’nın ulusal köpeği olarak anılan Danua, büyüklüğü nedeniyle dünyada “Great Dane” adı ile de bilinir.

13 Ağustos 2021
Cardigan Welsh Corgi Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Gözü pek bir çoban köpeği olmanın getirdiği özellikleri hakkıyla taşıyan Cardigan Welsh Corgi köpekler; hareketli, atak ve korumacı hayvanlardır. Ailelerine sadakatleri ile bilinirler, tilki gibi kısa bacaklara sahip olmalarına rağmen güçlü ve dayanıklı canlılardır.

09 Ağustos 2021
Pembroke Welsh Corgi Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Tilkiye benzeyen sevimli yüzü, kısacık bacakları ve minik kuyruğu ile çok popüler olan Pembroke Welsh Corgi köpekler, boyutlarından beklenmeyecek şekilde başarılı birer çoban ve bekçi köpeği özelliği gösterirler. Hareketli ve zeki olmalarının yanında az havlamaları ile bilinirler.

26 Temmuz 2021
Keeshond Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Sevimli yüzü ve yumuşacık sık tüyleri ile son derece çarpıcı bir görünüme sahip olan Keeshond köpek cinsinin anavatanı Hollanda’dır. Hareketli, neşeli, nazik, sevecen, zeki ve çabuk öğrenen bir ırk olan Keeshondlar'ın bakımlarını en çok zorlaştıran unsur mevsim geçişlerinde fazlaca dökülen tüyleridir.  

08 Temmuz 2021
Canary Dog Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Büyük köpek ırklarından biri olan Canary Dog ailesine çok bağlı ve yuvasında sakin bir canlıdır. Kusursuz bir koruma köpeği olan bu köpeklerin egzersiz ihtiyaçları ve özgürlüklerine düşkünlükleri nedeniyle apartman dairelerinde yaşamaları pek de mümkün değildir.

05 Temmuz 2021
Lakeland Terrier Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Bir İngiliz köpeği olan Lakeland Terrierler, orta uzunluktaki dalgalı tüyleri ve fazla havlamaları ile meşhurdurlar. Çok zeki olan bu köpekleri eğitmek inatçı doğaları yüzünden kolay değildir. Yavruyken doğru bir eğitimden geçirilip sosyalleştirildiklerinde ideal birer aile köpeği halini alırlar.

30 Haziran 2021
Bichon Bolognese Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Diğer Bichon türü köpekler gibi minik boyutlara sahip olan Bichon Bolognese köpekler adlarını keşfedildikleri İtalyan şehrinden alırlar. Küçük boyutları ve uyumlu yapıları apartman dairelerinde yaşamalarını kolaylaştıran bu ırk son derece neşeli ve oyuncudur.

1 2 3 .... 7 8 9 10 11 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.