x
sadsad x
asdasd
05 Temmuz 2020
Smokin Kedisi (Tuxedo) Özellikleri ve Bakımı

Tuxedo- Smokin kedileri çeşitli renk ve desenlerde olabilir. Siyah ve beyaz karışımda bir kürk. Aynı zamanda hırs ve bağımsızlık karakterine işlemiş bir kedi. Smokin kedisi bir kedi ırkı değildir. Ama bu renkte olan kediler zeka, oyunculuk ve bağımsızlığı içeren kişiliğe sahiptir.

03 Temmuz 2020
Evcil Hayvan Bakımının Çocuk Gelişimi İçin Önemi

Evcil hayvanlar ya da sokak hayvanları birçok çocuğun hayatının bir parçasıdır. Evcil hayvan sahipliğini çocuklar için olumlu bir deneyim haline getirmek için ebeveyn katılımı, eğitim ve planlama gereklidir. Bir hayvana bakmayı öğrenen ve ona nazik ve sabırla davranan bir çocuk, insanlara aynı şekilde davranmayı öğrenmek için çok değerli bir eğitim alabilir. 

02 Temmuz 2020
Doberman Pinscher Özellikleri ve Bakımı

Doberman Pinschers, 19. yüzyılın sonlarında Almanya'da ortaya çıktı ve çoğunlukla bekçi köpekleri olarak yetiştirildi. Rottweiler , Black and Tan Terrier ve Alman Pinscher dahil olmak üzere birçok köpek ırkının bir karışımı olduğuna inanılmaktadır .

01 Temmuz 2020
Kediler Üşür mü?

Bir kedinin okşandığında hoş ve sıcak hissetmesinin nedenlerinden biri, kedilerin düzenli vücut sıcaklıklarının bir insandan iki derece daha yüksek olmasıdır. Ancak bu doğal sıcaklık, kedilerin soğuktan etkilenmiyor olduğu anlamına gelmez.

30 Haziran 2020
Tavşan Almadan Önce Bilmeniz Gereken 6 Şey

Tavşanlar neredeyse en tatlı evcil hayvan. İkonik kulakları, sarkık bacakları ve zıplamaları ile, birçok insanın bir evcil hayvan olarak neden tavşan isteyeceği anlaşılabilir.

29 Haziran 2020
Sultan Papağanı Genel Özellikleri ve Bakımı

Papağanın en popüler dost kuşlardan biri olmasının bir nedeni var - sultan papağanı hem sevimli hem de sıcakkanlı bir evcil kuş türüdür. Meraklı ve zaman zaman da alıngan olabilir. Evde bir sultan papağanınız varsa, muhtemelen cıvıltı ve neşe eksik olmayacak.

25 Haziran 2020
Mutlaka Yaptırmanız Gereken 10 Köpek Aşısı

Sevimli, yumuşak tüylü küçük yavru köpeğinizi evinize getirdiğinizde tıpkı bir bebek gibi her şey size bağlıdır. Ona her gün ihtiyacı olan tüm bakımı vermek size kalmış. Liste biraz uzun gelebilir ama , en iyi köpek maması, bol ilgi ve dikkat, eğitim, güvenli oyuncaklar, sosyallik. Konforlu bir ev ortamı ve veteriner bakımına da ihtiyacı olduğunu unutmayalım.

24 Haziran 2020
Köpeklerin Yaşı Nasıl Anlaşılır?

Köpeğinizin kaç yaşında olduğunu bilmek, evcil hayvanınızın sağlığı için çok önemli olabilir. Yavruların, orta yaşlı ve yaşlı köpeklerden farklı ihtiyaçları vardır. Yine ergen dostlarımızın, yavru ve yetişkin dostlarımızdan farklı ihtiyaçları vardır. 

19 Haziran 2020
Pomeranian Boo Özellikleri ve Bakımı

Pomeranian, Samoyed, Alaskan Malamute ve Norveç Elkhound'u içeren Spitz köpek ailesinin en küçük üyesidirPomeranian (Zwergspitz, Cüce Spitz, Loulou veya sevgiyle Pom olarak da bilinir) sadece 3 ila 7 kilo ağırlığındadır.

05 Haziran 2020
Sibirya Kurdu Özellikleri ve Bakımı (Husky)

Sibirya kurdu, gerçek adı ile Husky köpekler çarpıcı göz renkleriyle dünyada en çok sahiplenilen edilen köpek cinsleri arasında yer alır. Sert bakışlarının arkasında sakin bir ruh haline sahiptir sibirya kurtları.

1 2 3 .... 51 52 53 54 55
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.