x
sadsad x
asdasd
14 Mayıs 2020
Habeş Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Habeş (bugünkü Etiyopya bölgesi) kedisi Büyük Britanya'da yetiştirildi. On dokuzuncu yüzyılda Kuzey Afrika'ya konuşlandırılan İngiliz askerlerinin, yerel tüccarlardan alınan yavru kedi ile eve döndüğü iddia ediliyor 

13 Mayıs 2020
Yavru Köpek Isırma Problemi ve Çözümü

Yavru köpek ısırma huyu; saldırganlık olarak görülmemelidir. Köpeklerin büyüme sürecinin önemli bir parçasıdır. Bebekler büyürken etraflarındaki nesnelere dokunarak ne olduğunu öğrenirler, yavru köpeklerde öğrenme sürecini ısırarak tamamlarlar.

12 Mayıs 2020
Köpek Nasıl Yıkanır?

Bu yazımızda köpek nasıl yıkanır? Sorusunun cevabını veriyoruz. Tüylü dostlarımız ile hayatımızı paylaşırken onların temizliklerini de ihmal etmememiz gerekir. Temizlik ve bakımlarının doğru şekilde yapılması köpeğimizin sağlıklı olmasını sağlar.

11 Mayıs 2020
Kedi Kumu Kokusu Nasıl Giderilir?

Kedi idrar kokusu, bu sevimli dostlarımızın sahiplerinin en sık şikayet ettikleri konuların başında gelir.

09 Mayıs 2020
Hamster Beslemeyi Düşünüyorsanız Sahip Olmanız Gereken 5 Ürün

Hamster Beslemeyi Düşünüyorsanız Sahip Olmanız Gereken 5 Ürün

06 Mayıs 2020
En Kullanışlı 10 Köpek Taşıma Çantası

İster seyahat ederken ister şehirde dolanırken köpeğinizi güvende tutan ve kolay taşımanızı sağlayan köpek taşıma çantasına ihtiyacınız olacaktır.

02 Mayıs 2020
Köpeğinizin Severek Yiyeceği 10 Köpek Vitamini

Değerli dostlarımız köpeklerin sağlıklı gelişmesi ve zinde gözükmesi için doğru gıdaların ve doğru vitamin takviyesinin verilmesi gerekmektedir.

30 Nisan 2020
Kedi Oyuncağı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kedi oyuncağı seçimi sevimli dostunuzun sağlığı ve mutluluğu için çok önemlidir. Seçeceğiniz oyuncak hem eğitim için hem de stres atması için tüylü arkadaşınıza yardım edecektir.

1 2 3 .... 53 54 55
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.