x
sadsad x
asdasd
22 Ekim 2020
Evlerin Huzur Veren Sakinleri: Akvaryum Balık Türleri

Akvaryumlar, hem güzel görüntüleri hem de huzur vermeleri açısından evler, iş yerleri ve alışveriş merkezleri gibi büyük alanlarda ve daha birçok mekânda bulunur. Bakımlarını üstlenebileceğiniz balık türlerini ve bu türlerin özelliklerini öğrenmek bir akvaryum oluşturmak için çok işinize yarayacak.

12 Ekim 2020
Evde Beslemek İçin En Uygun 5 Tavşan Türü

Tatlı hayvan arkadaşlarımızdan bazıları evde bakıma ve yetiştirilmeye fazlasıyla müsaittir. Bu hayvanların içinde de tavşanlar üst sıraları zorlar.

12 Ekim 2020
En Sık Beslenen ve En Popüler Evcil Kuş Türleri

Evcil hayvan sahiplenmek isteyenler genellikle tercih haklarını kedi ya da köpeklerden yana kullanıyorlar. Kimileri de akvaryum gibi fazla özen isteyen bir hobiye yönleniyorlar. Bakımı kedi ve köpek gibi canlılardan daha kolay olan, akvaryumdan daha az özen isteyen ama kurduğunuz etkileşimi yoğun olarak hissedebileceğiniz bir evcil tür daha var: Kuşlar!

06 Ekim 2020
Border Collie Özellikleri ve Bakımı

Border Collie köpek ırkı, İskoçya ve İngiltere arasındaki tepelik sınır ülkesinde koyun toplamak ve kontrol etmek için geliştirilmiştir. Sürülerini kontrol ettikleri yoğun bakışları veya gözleri ile tanınırlar. 

30 Eylül 2020
Bombay Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Bombay kedisi, kediler arasındaki en kara kedi olma özelliğini taşıyor. Kedi, olgunlaştıktan sonra tüyü siyah, kısa, sıkı ve son derece parlaktır. Pençe yastıkları bile siyahtır.

24 Eylül 2020
Kedilerde Doğum Süreci ve Yapmanız Gerekenler

Kediniz bebek mi bekliyor? Bu ikiniz için de heyecan verici bir zaman!

15 Eylül 2020
Süs Köpeği Irkları ve Özellikleri

Süs köpeği ırkları ve özellikleri hakkındaki tüm detaylara bu blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

09 Eylül 2020
Kakadu Papağanları Özellikleri ve Bakımı

Kakadular, 50 yıl veya daha uzun yaşayabilen dost papağanlardır. Kakadonuzu doğru şekilde nasıl eğiteceğinizi bilmek, kuşunuza bakabilmek ve ondan zevk alabilmek için kesinlikle gereklidir. Kakadunuzu evcilleştirebilmek, onunla başa çıkabilmenin ilk adımıdır.

04 Eylül 2020
Kediler Kaç Yıl Yaşar?

Kedinizi anlamanız, onun davranışlarını tanımlamanız zaman alabilir. Sevimli dostlarımız en deneyimli kedi sahibini bile şaşkına çevirebilecek karmaşık davranışlara sahiptir.

02 Eylül 2020
Köpek Havlamasını Engellemenin En Etkili Yolları

Hiç kimse bir köpeğin asla havlamamasını beklemiyordur. Bu, bir çocuğun asla konuşmamasını beklemek kadar mantıksız. Ancak bazı köpekler aşırı derecede havlar. Bu, evinizde bir sorunsa ilk adım köpeğinizin çok fazla havlamasına neyin sebep olduğunu bulmaktır. Neden havladığını anladıktan sonra, havlama problemini tedavi etmeye başlayabilirsiniz.

1 2 3 .... 49 50 51 52 53 54 55
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.