sadsad x
asdasd
03 Haziran 2020
Dogo Argentino Özellikleri ve Bakımı

Dogo Argentino tam bir bekçi ve koruma köpeğidir. Ailesine son derece bağlı olan bu dostumuz akıllı ve oyuncu karakterdedir. Çocuklarla arası her zaman iyidir ve iyi anlaşır. Tüm aile fertleri ile iyi ilişkiler kurar. Sevilmekten, ilgi gösterilmesinden hoşlanır. Orta- büyük bir ırk olması ile beraber kucakta vakit geçirmeye bayılır.

01 Haziran 2020
Beagle Özellikleri ve Bakımı

Beagle, iyi dostluk edebileceğiniz köpek ırklarından biridir. Özellikle ev içinde oldukça keyiflidir. Eğer sakin ve oturmayı seven bir yapınız varsa bu tüylü dostumuz size göre değil. Hiperaktif ve enerjik yapısı ile egzersiz ihtiyacı yüksek olan bir cinstir.

29 Mayıs 2020
French Bulldog Bakımı ve Özellikleri

French Bulldog, harika bir arkadaş olabilir. Komik, canlı ve insanlarla iyi geçinen özellikleri ile evde evcil hayvan tercihi için ideal bir seçimdir.

28 Mayıs 2020
Alman Kurdu Bakımı ve Özellikleri

Alman kurdu, Alman çoban köpeği, K9 polis köpeği diye de bilinir. Geçmişi 19.yy 'a kadar gider. İlk üretim amacı koyun gütme amaçlı olarak çoban köpekliğidir. Cesur, akıllı, itaatkar ve güçlü olan bu tüylü dostumuz polislikten, bekçiliğe, çobanlıktan, arama kurtarmaya ve rehberliğe kadar bir çok görevi başarı ile yerine getirebilecek kabiliyettedir.

27 Mayıs 2020
Labrador Retriever Bakımı ve Özellikleri

Labrador retriever sakin, meraklı, sahibinin memnuniyetine önem veren, vefakar bir köpek cinsidir. Egzersiz ihtiyacı yüksektir.

26 Mayıs 2020
Golden Retriever Bakımı ve Özellikleri

Golden retriever, Dünya'nın en akıllı köpekleri listesinde ilk 5 'tedir. Eğer golden cinsi bir köpeğiniz varsa, eviniz de 5-6 yaşlarında bir çocuk olduğunu varsayabilirsiniz. 

21 Mayıs 2020
Scottish Fold Özellikleri ve Bakımı

Kıvrık kulakları, kocam gözleri ve kadifemsi tüyleri ile hayran olunası scottish fold kedisinin bakımı ve özellikleri hakkında detaylara ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

 

18 Mayıs 2020
Siyam Kedisi Bakımı ve Özellikleri

Siyam kedisi, Tayland olarak bilinen Siyam 'da ilahi tapınaklarda beslenen ve bu bölgeden dünyaya yayılan asil kedi cinsidir. Siyam kedisi adını çıktığı bölgeden almıştır. Tayland dilindeki adı Wichien Maat'tır.

16 Mayıs 2020
Van Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Oyuncu ve meraklı karakteri ile yerinde duramayan hareketli Van Kedisi, evcil kedi olarak bakılmak istenen kedi cinslerinin arasında, ilk sıralarda yer alıyor. Çok talep görmesinden dolayı, ücreti br hayli yüksek. Eğer satın alma imkanınız yoksa, yeterince araştırırsanız, Van kedisi sahiplenme imkanı bulabilirsiniz.

15 Mayıs 2020
York Chocalate Kedisi Özellikleri ve Bakımı


Çikolata rengi ile görenleri kendine hayran bırakan York Chocolate kedisi, mırıldaması ve sevecen yapısı ile sahiplerinin gönüllerini fethediyor.

1 2 3 .... 52 53 54 55
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.