sadsad x
asdasd
13 Temmuz 2020
Tüysüz Kedi-Sfenks Bakımı ve Özellikleri

Tüysüz kedi- Sfenks kedisi tüyü olmayan birkaç kedi türünden biridir. Anavatanı Kanada'dır. Sert görüntüsünün tam aksine  sakin, sahibine karşı oldukça sıcak kanlı ve cana yakın bir kedi cinsidir. Ortalama ömrü 9-10 yıldır fakat iyi bakıldığı taktirde 14-15 yaşına kadar yaşayabilir. 

05 Temmuz 2020
Smokin Kedisi (Tuxedo) Özellikleri ve Bakımı

Tuxedo- Smokin kedileri çeşitli renk ve desenlerde olabilir. Siyah ve beyaz karışımda bir kürk. Aynı zamanda hırs ve bağımsızlık karakterine işlemiş bir kedi. Smokin kedisi bir kedi ırkı değildir. Ama bu renkte olan kediler zeka, oyunculuk ve bağımsızlığı içeren kişiliğe sahiptir.

21 Mayıs 2020
Scottish Fold Özellikleri ve Bakımı

Kıvrık kulakları, kocam gözleri ve kadifemsi tüyleri ile hayran olunası scottish fold kedisinin bakımı ve özellikleri hakkında detaylara ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

 

18 Mayıs 2020
Siyam Kedisi Bakımı ve Özellikleri

Siyam kedisi, Tayland olarak bilinen Siyam 'da ilahi tapınaklarda beslenen ve bu bölgeden dünyaya yayılan asil kedi cinsidir. Siyam kedisi adını çıktığı bölgeden almıştır. Tayland dilindeki adı Wichien Maat'tır.

16 Mayıs 2020
Van Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Oyuncu ve meraklı karakteri ile yerinde duramayan hareketli Van Kedisi, evcil kedi olarak bakılmak istenen kedi cinslerinin arasında, ilk sıralarda yer alıyor. Çok talep görmesinden dolayı, ücreti br hayli yüksek. Eğer satın alma imkanınız yoksa, yeterince araştırırsanız, Van kedisi sahiplenme imkanı bulabilirsiniz.

15 Mayıs 2020
York Chocalate Kedisi Özellikleri ve Bakımı


Çikolata rengi ile görenleri kendine hayran bırakan York Chocolate kedisi, mırıldaması ve sevecen yapısı ile sahiplerinin gönüllerini fethediyor.

14 Mayıs 2020
Habeş Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Habeş (bugünkü Etiyopya bölgesi) kedisi Büyük Britanya'da yetiştirildi. On dokuzuncu yüzyılda Kuzey Afrika'ya konuşlandırılan İngiliz askerlerinin, yerel tüccarlardan alınan yavru kedi ile eve döndüğü iddia ediliyor 

1 2 3 .... 10 11 12
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.