x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 6 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  47,90 TL

  Akvaryum Balık Kepçesi

  Akvaryumda su canlısı besleyenlerin sahip olması gereken bazı akvaryum aksesuarları vardır. Akvaryum süsü, filtre, motor, su ısıtıcısı gibi ürünler bu aksesuarların başında gelir. Diğer bir önemli malzeme ise akvaryum balık kepçeleridir. Akvaryumunuzun suyunu değiştirirken, temizlik yaparken ya da herhangi bir sebeple balığınızın yerini değiştirmeniz gerekebilir. Ancak çoğu zaman balığı kontrol etmek kolay olmayabilir. İşte tam bu kısımda akvaryum balık kepçesi en ihtiyacınız olan akvaryum aksesuarı olacaktır.

  Balık yakalama süzgeci adıyla da bilinen balık kepçesi, balıklarınızı kolay ve zararsız bir şekilde suyun içinden çıkarmanızı sağlar. Aynı şekilde su üzerinde biriken kirleri de balık kepçesi yardımıyla temizleyebilirsiniz. Akvaryum balık kepçelerinin sap kısmı genelde sert plastik malzemeden üretilir. Uç kısmı ise normal mutfak süzgeçleri ile benzerlik gösterir.

  Akvaryum Balık Kepçesi Fiyatları

  Akvaryum balık kepçeleri en ekonomik akvaryum malzemelerinden biridir. Fiyatları ise kepçenin boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Sitemizde Trixie ve Eurogold gibi ünlü markaların kepçe çeşitlerini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.