sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 4 ürün görüntüleniyor.

Akvaryum Hava Taşı

Her canlıda olduğu gibi balıklar ve diğer su canlılarında da oksijen hayati bir önem taşır. Akvaryumda balık besleyenler bu amaçla akvaryumlarında bitki bulundurur. Hatta akvaryumdaki balık sayısı arttığında bitki sayısının da aynı oranda artması gerekir. Akvaryumdaki oksijeni artırmanın bir diğer yolu ise akvaryum hava taşı kullanmaktır. Kullanımı son derece kolay olan akvaryum hava taşlarının her akvaryuma uygun çeşitleri de bulunmaktadır.

Akvaryum Hava Taşı Çeşitleri ve Fiyatları

Akvaryum hava taşları, akvaryum içindeki tüm canlılar için hayati bir önem taşır. Özellikle akvaryumunda iç filtre bulunmayanlar hava taşını mutlaka kullanmalıdır. Akvaryumdaki oksijen seviyesini yükselmeye yarayan hava taşının silindir, oval, yuvarlak gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Aynı şekilde her akvaryumda kullanılabilecek şekilde farklı boyutları da bulunur. Bu sebeple akvaryum hava taşı satın alırken mutlaka boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir.

Akvaryum hava taşlarının bir diğer görevi de su sirkülasyonuna yardımcı olmalarıdır. Bu işlemi oluşturdukları hava kabarcıkları sayesinde gerçekleştirirler. Piyasada kauçuk ya da plastik malzemeden üretilmiş akvaryum hava taşları da satılmaktadır.

Akvaryum hava taşı fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve markaya göre değişkenlik göstermektedir. Petihtiyac.com’da Kinven ve Eurogold gibi bilinir markaların hava taşı modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.