sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 2 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  349,00 TL
  310,90 TL

  Akvaryum Askı Filtre

  Akvaryum sahipleri tarafından mutlaka kullanılması gereken akvaryum filtreleri, balıkların sağlığı açısından son derece önemlidir. Su içindeki zararlı bakterileri temizleyen akvaryum filtrelerinin en çok kullanılan çeşitlerinden biri de askı filtrelerdir. Suyu şelale olarak akıttığı için akvaryum şelale filtreler olarak da bilinen bu malzemeleri Petihtiyac.com’dan satın alabilirsiniz.

  Akvaryum Askı Filtre Özellikleri

  Akvaryum askı filtreler tatlı ve tuzlu suya uygun olarak üretilmektedir. Her iki suda da ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Askı filtrelerin ana amacı akvaryum içinde mekanik ve biyolojik filtrasyon sağlamaktır. Su canlılarınızın sağlığı açısından kullanmanız gereken akvaryum askı filtrelerin her akvaryuma uygun farklı boyutları bulunmaktadır.

  Şelale filtrelerin tam randımanlı çalışması için temizliğini düzenli olarak yapmalısınız. Temizlik sırasında da kendi sağlığınız için mutlaka fişten çekmelisiniz. Şelale filtrelerde su akışını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kafes sistemi sayesinde de küçük balıkların filtre içine girmesi engellenmektedir.

  Askı filtreler, akvaryumun camına takılarak kullanılmaktadır. Filtrenin motor kısmı suyun dışında kalmalıdır. Akvaryum askı filtrelerin fiyatları ise ürünün kalitesine ve markasına göre değişkenlik gösterir. Petihtiyac.com’da en iyi markaların askı filtre modellerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.