x
sadsad x
asdasd
09 Aralık 2020
İran Kedisi Özellikleri ve Bakımı

En eski kedi ırklarından biri olan İran kedisi, keskin zekasına rağmen sakinliği, sahibine olan bağlılığı, karakteristik yüzü ve yumuşacık tüyleri nedeniyle çok sevilen çok tercih edilen bir türdür. 

07 Aralık 2020
Akvaryumun Ateşi: Plati Balığı Özellikleri ve Bakımı

Plati balıklarına “Ateş Balığı” denmesinin bir sebebi var. Platiler, ateş kırmızısı renkleriyle akvaryumda güneş batışı etkisi yaratır. Anavatanı Orta Amerika olan Plati balıkları, harika renkleri ve sakin yapılarıyla sorunsuz balıklardır ve akvaryum hobisine yeni başlayanlar için idealdirler.

04 Aralık 2020
Akvaryumun Meleği: Melek Balığı

Kolay bakımı nedeniyle akvaryum balıkları arasında sıkça tercih edilen melek balıkları, ortalama 10 yıllık ömürleriyle evinizi güzelleştirecek ve size keyifli bir hobi olacaklar. Farklı su şartlarında yaşayabilen melek balıkları, ihtişamlı güzellikleriyle dikkat çekerler.

30 Kasım 2020
En Çok Bilinen Papağan Türleri ve Özellikleri

Birçok türü olan papağanlar, insanlar tarafından belki de en sevilen kuşlardan biri. Konuşmaları ve güçlü gagalarıyla bilinen papağanlar, bizleri zekâları ve rengarenk güzellikleriyle hep büyülemiş canlılardır.

26 Kasım 2020
Kılıçkuyruk Balığı Bakımı, Özellikleri ve Beslenmesi

Akvaryum balıkları arasında çok popüler olan kılıçkuyruk balıkları, kılıcı andıran kuyrukları sayesinde farklı ve güzel bir görünüme sahiptirler. Orta Amerika’nın akıntılı sularında yaşayan bu balıklar barışçıl yapıları ve eşsiz güzellikteki görünümleriyle dikkat çekerler.

25 Kasım 2020
Amerikan Bobtail Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Davranışlarıyla köpeklere benzetilen Amerikan Bobtail kedileri, sahiplerine çok bağlı ve uysal hayvanlardır. Pofuduk görüntüsünün hakkını sonuna kadar verip kucağınızdan inmeyecek bir kedi türü olan Amerikan Bobtail kedileri, kısacık kuyruklarıyla dikkat çekerler.

23 Kasım 2020
Kara Kaplumbağaları Evde Nasıl Beslenir?

Sakin doğaları ve yavaş hareketleri ile bilinen kara kaplumbağaları, evde beslenmesi kolay canlılardır. Kara kaplumbağaları deyince ülkemizde de sıklıkla görülen Testudo Graeca’lar anlaşılır.

20 Kasım 2020
Kanarya Bakımı Hakkında Merak Edilen Her Şey

Evde beslemek için en uygun kuş türlerinden biri olan kanaryalar, sesiyle ve sevimliliğiyle ideal kafes kuşlarındandır. Üstelik bakımları da pahalıya patlamaz.

18 Kasım 2020
Japon Balığı Bakımı ve Özellikleri

Dünyada “Gold Fish” olarak bilinen bu balıklar sadece Türkiye’de Japon Balığı adını almıştır. 6 aylık hafızaları ve insanlarla iletişim kurabilmeleriyle diğer akvaryum balıklarından ayrılırlar. Ülkemizde en çok tercih edilen akvaryum balıklarındandır.

17 Kasım 2020
Akvaryumun İdeal Balıkları: Cüce Vatozlar

Vatozlar, köpek balıklarıyla akraba olan ve ilginç fiziksel özelliklere sahip, görülmeye değer canlılardır. Akvaryumun temizlik görevlileri olarak bilinen Cüce Vatoz Balıkları, hem estetik hem temini ucuz balıklardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.