sadsad x
asdasd
04 Ocak 2021
Kedi ve Köpek Mamaları Neden Taze Olmalı?

Kedi ve köpek sahipleri, evcil dostlarının sağlıklı bir ömür geçirmeleri için doğru seçilmiş kaliteli bir mamaya ihtiyaç duyduğunu iyi bilirler. Kedi ya da köpeğinize en uygun kalitedeki mamayı belirledikten sonra yapmanız gereken, mamanın tazeliğini kontrol etmek ve onu taze tutmanın yollarını öğrenmek olacaktır. Çünkü tazeliğini kaybetmiş mamalar kedi ya da köpeğinizde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

30 Aralık 2020
Kedilerde Göz Hastalıkları ve Belirtileri

Kediler, dayanıklı hayvanlar olarak bilinir. Bu güçlü hayvanların en hassas yerleri gözleri ve mideleridir. Yani kedilerin yedikleri mama ve gıdalar çok özenli seçilmelidir. Bunun yanında kedilerin göz sağlığına dikkat etmek de elzemdir.

28 Aralık 2020
En Çok Tercih Edilen Kedi Irkları

Evcil hayvan sahiplenmek isteyenler için kediler son derece doğru bir tercihtir. Kediler, sizinle doğrudan kurdukları iletişim sayesinde sevgiyle size bağlanan canlılardır. Onları oyun oynarken, pencereden dışarıyı izlerken ve keyifle dinlenirken izlemek ise huzur veren ve harika bir his.

25 Aralık 2020
Kristal Köpek Balığı Özellikleri ve Bakımı

Kristal Köpek Balığı, asaleti ve bir köpek balığından beklemediğiniz farklı özellikleri ile görülmeye değer canlılardır. Eğer evinizde ya da işyerinizde huzurla izleyebileceğiniz bir akvaryum hayali kuruyorsanız ve bu akvaryumu farklı canlılarla doldurmak istiyorsanız ilk seçeneğiniz Kristal Köpek Balıkları olabilir.

23 Aralık 2020
British Shorthair Kedisi Özellikleri ve Bakımı

19. yüzyılda İngiltere’de üretilmeye başlanan British Shorthair kedileri, köklü bir geçmişe sahiptirler. Uysal doğaları ve sürekli ilgi beklememeleri sayesinde evde bakıma çok uygun olan bu kedilerin sayıları az olduğu için çok değerli canlılardır. 

21 Aralık 2020
Akvaryumun Prensesi: Sarı Prenses

Akvaryumlarda en çok gördüğümüz balıklardan olan sarı prenses, renkleri ve estetik görünümleri, zor koşullara direnç göstermeleri ve barışçıl yapılarıyla bilinirler. Hareketli olmaları ve canlı renkleri sayesinde sarı prenseslerin olduğu akvaryumlardan gözünüzü almanız zordur.

16 Aralık 2020
Rottweiler Özellikleri ve Bakımı

Romalılar tarafından Almanya’nın Rootweil kasabasında keşfedilip savaş köpeği olarak kullanılan parlak tüylü bu güzel köpekler, adeta bir güç sembolüdürler. 

15 Aralık 2020
Hamsterım İçin Hangi Oyuncakları Almalıyım?

Hamsterlar için oyun, nerdeyse uyumak ve yem yemek kadar önemlidir. Gece aktif olan bu sevimli minikleri genellikle çark çevirirken görürsünüz. İnsanlarla iletişimi zayıf olduğu için bol bol oyuncaklara sarılan hamsterları oyun oynarken seyretmek çok keyiflidir.

14 Aralık 2020
Akvaryumun Kralı: Discus Balığı

Farklı vücut yapıları ve harika renkleriyle göz alan Discus’lar çok sakin hayvanlardır. “Akvaryumun kralı” olarak bilinen bu özel canlılar, piyasada yüksek fiyatlara satılır ancak görüntüleri ve farklı yapılarıyla buna değdikleri söylenebilir.

10 Aralık 2020
Muhabbet Kuşu Türleri ve Özellikleri

Muhabbet kuşları, Avustralya’dan dünyaya yayılmış papağan ailesine mensup kuşlardır. Tartışmasız dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen evcil kuş türü olan muhabbet kuşu; zekâsı, konuşabilmesi, canlı renkleri, oyunculuğu ve insanlara olan uyumu ile büyüleyici hayvanlardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.