sadsad x
asdasd
23 Mart 2021
Honey Bear Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Honey Bear kedilerinin dişi bir İran kedisine kokarca genetiği aktarılarak elde edilmiş bir tür olduğu söylenir. Neşeli ve oyuncu doğaları, uysal karakter yapıları, zekâları ve uyumlu olmaları Honey Bear cinsi kedileri vazgeçilmez hale getirir.

22 Mart 2021
Newfoundland Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Dev gibi boyutlarına rağmen çok sevimli ve uysal canlılar olan Newfoundland köpekler, aynı zamanda çok da naziktirler. Profesyonel bir eğitime tabi tutulduklarında kurtarma köpeği olarak kullanılabilen bu hayvanlar oldukça dayanıklıdırlar.

22 Mart 2021
Kedilerin Yememesi Gereken Yiyecekler

Kediler, etobur canlılardır ve yoğun miktarda proteine ihtiyaç duyarlar. Ama protein ihtiyaçları kesinlikle çiğ gıdalarla giderilmeye çalışılmamalı ve kedilere tuz, şeker, baharat içeren gıdalar verilmemelidir. Birçok gıdayı sindiremedikleri gibi, çoğu kedide gıda alerjisi bulunmaktadır.

17 Mart 2021
Jako Papağanı Özellikleri ve Bakımı

Gri Afrika Papağanı olarak da adlandırılan Jako Papağanları, doğal ortamlarında sürüler halinde yaşayan çok zeki kuşlardır. Zekâları sayesinde kelimeleri çok çabuk kapar ve akıllarında tutarlar. Taklit yoluyla konuşmayı öğrenebilen bu kuşlar, ilgi görmekten de çok hoşlanırlar.

16 Mart 2021
Boxer Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Atletik gövdesi, karakteristik yüzü ve oyunculuğuyla bilen Boxer köpekler, cesaretleri ve sahiplerine olan sadakatleri sayesinde başarılı birer bekçi köpeğidirler. Boxer cinsi köpekler hareketli ve oyuncu doğaları nedeniyle yalnız kalmayı sevmezler ve geniş alanlara ihtiyaç duyarlar.

16 Mart 2021
Kedilerle En İyi Geçinen Köpek Irkları

Evinizde hem bir kedi hem de köpek beslemek istiyorsanız, birbirleriyle iyi anlaşan cinsleri bir araya getirmeniz gerekir. Kediler, pek sosyal canlılar olmadıklar için sahiplerini ve yaşam alanlarını başka evcil canlılarla paylaşmak istemezler. Bu nedenle ilişkilerinin sağlıklı yürüyebilmesi için seçeceğiniz köpek ırkı belirleyici olacaktır.

12 Mart 2021
Chinchilla Kedisi Özellikleri ve Bakımı

İran kedilerinin bir türü olan Chinchilla kedileri, uzun ipeksi tüyleri, iri gözleri ve güzellikleri ile popülerdirler. İran kedilerinden farklı olarak yüzleri basık değildir ama onlar gibi geniş bir yüze ve sık, uzun tüylere sahiptirler.

10 Mart 2021
Basset Hound Köpek Irkı Özellikleri ve Bakımı

Bir zamanların asalet sembolü olan Basset Hound cinsi köpekler; kısa bacakları, düşük gözleri ve koca kulaklarıyla bir masumiyet abidesidir. Asık suratlı bir köpek ırkı gibi gözükse de son derece dost canlısı hayvanlardır. Kökenleri Fransa’ya dayanan bu sevimli köpekler, aynı zamanda çok sakindirler.

10 Mart 2021
Kedilerle İlgili Şaşırtıcı Bilgiler

Kediler, fiziksel özellikleri ve kendilerine has karakter yapıları ile dikkat çeken ilginç ve bir o kadar da sevimli canlılardır. Arka patilerinde dört tırnak olması, kaplanlarla %95 oranında benzerliklerinin bulunması ve bazı kültürlerde kutsal sayılmaları gibi kediler hakkında bilmediğimiz şaşırtıcı birçok nokta vardır.

09 Mart 2021
Tekir Kedilerin Özellikleri ve Bakımı

Ülkemizde sokak kedileri olarak bilinen ve bol bulunan Tekir kediler, zorlu koşullara dayanıklılıkları, zekâları ve hayatta kalma çabalarının yanında hareketli olmaları ve oyunculuklarıyla da bilinirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.