x
sadsad x
asdasd
20 Kasım 2020
Kanarya Bakımı Hakkında Merak Edilen Her Şey

Evde beslemek için en uygun kuş türlerinden biri olan kanaryalar, sesiyle ve sevimliliğiyle ideal kafes kuşlarındandır. Üstelik bakımları da pahalıya patlamaz.

12 Kasım 2020
Güvercin Özellikleri ve Bakımı

5000 yıl önce evcilleştirilip eğitilen güvercinlerin bakımı ve yetiştirilmesi günümüzde büyük bir tutku halini almış durumda. Geçmişte insanlar arası haberleşmeyi de sağlamış olan bu kanatlıların özelliklerini ve onlara nasıl bakım yapılması gerektiğini öğrenmek isteyenler için yazı kaleme aldık.  

09 Kasım 2020
Evin Gevezesi: Lori Papağanı

Gökkuşağını andıran renkleri ve eşsiz güzellikleriyle görenleri büyüleyen, hareketli ve sıcak yapısı ile zekasıyla da kendine hayran bırakan Lori papağanlarının en belirgin özelliği gevezelikleridir. Tuvalet eğitimi bile verilebilen bu kuşlar konuşmayı kolayca öğrenebilirler.

04 Kasım 2020
Evcil Kuşlarda Mantar Hastalığı ve Tedavisi

Kuşlar en sevimli evcil dostlarımızdan biridir. Ama her canlı gibi onlar da hastalıklara yakalanabilirler. Kuşların yakalanabileceği hastalıklarından biri mantardır. Mantar, evcil kuşlarda sıkla görülür ve bulaşıcıdır.

12 Ekim 2020
En Sık Beslenen ve En Popüler Evcil Kuş Türleri

Evcil hayvan sahiplenmek isteyenler genellikle tercih haklarını kedi ya da köpeklerden yana kullanıyorlar. Kimileri de akvaryum gibi fazla özen isteyen bir hobiye yönleniyorlar. Bakımı kedi ve köpek gibi canlılardan daha kolay olan, akvaryumdan daha az özen isteyen ama kurduğunuz etkileşimi yoğun olarak hissedebileceğiniz bir evcil tür daha var: Kuşlar!

09 Eylül 2020
Kakadu Papağanları Özellikleri ve Bakımı

Kakadular, 50 yıl veya daha uzun yaşayabilen dost papağanlardır. Kakadonuzu doğru şekilde nasıl eğiteceğinizi bilmek, kuşunuza bakabilmek ve ondan zevk alabilmek için kesinlikle gereklidir. Kakadunuzu evcilleştirebilmek, onunla başa çıkabilmenin ilk adımıdır.

29 Haziran 2020
Sultan Papağanı Genel Özellikleri ve Bakımı

Papağanın en popüler dost kuşlardan biri olmasının bir nedeni var - sultan papağanı hem sevimli hem de sıcakkanlı bir evcil kuş türüdür. Meraklı ve zaman zaman da alıngan olabilir. Evde bir sultan papağanınız varsa, muhtemelen cıvıltı ve neşe eksik olmayacak.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.